WYNIKI

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Re: WYNIKI

Post autor: Karok »

Liczę ponownie, sklejam mozolnie te karteczki więc jeszcze trochę cierpliwości. Myślę, że zmienią się w jakimś stopniu punkty ale na ogólny wynik to nie wpłynie.
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS »

suchar pisze: ........strona która jako pierwsza zajęła PS 4 miała już na starcie przewagę czasową w dostępie do informacji pozwalających zlokalizować kolejne punkty. A że do PS 4 Arkhanie mieli nieco dalej, byliśmy przez większość gry o jeden krok za OSĄ. ..........
Nie wiem czy to miało znaczenie. Zresztą IMHO zbyt duzo sil i zaangażowania straciliśmy na walki o PS4 co mogło mieć tragiczne skutki w wyniku końcowym.
Ale cóż było blisko i obie strony chciały sie postrzelać ;(

Pomijając różnicę w odległości która była ok. 80-100m (no ale faktycznie ktoś mogł wejśc pierwszy a ktos drugi) to chyba to zajęcie nic nam nie dało w przewadze informacyjnej ...
Przynajmniej my czeszący połnoc nic z tego nie wiedzielismy a wszystko reszta było na północy...

Z góry założyliśmy czesanie bunkrów, wąwozu rzeki Potok po obu stronach i polan na północy od niego jako terenów potencjalnyhc PSów i pola minowego.
I to nam dało trochę wiedzy:
Weszliśmy w 1A (bunkier) co nas naprowadziło do PS1B (azymut) a potem wdępnęliśmy w pole minowe na trasie zaplanowanych polanek co dało kolejny kawałek informacji (kosztem chyba 8 urwanych kończyn naszych saperów ;) chyba o PS5A .

Natomiast rozkminienie o co chodzi z tymi kwałkami informacji zajęło trochę czasu i chyba dopiero w sobote zlokalizowaliśmy wszystko na mapie co jeszcze nie oznaczało wizyt w PSach.

Zresztą Wy zgarnęliście wszystkie startowe punkty w PS5A i PS5B oraz chyba PS3, bo PS2 do soboty ok. 6 był niczyj i Najemnicy wycieli więc przewaga informacyjna chyba nie zaistniała. Bo przeciez zgarnęliście skrzynie i moździerz, a drugi moździerz czesalismy w podobnym czasie bo była walka w okolicy z Waszymi ...

Natomiast może faktycznie powinna być druga ścieżka oficjalnego podłączenia się pod sekwencję informacji na zasadzie "szukajcie wzdłuz potoku" albo jedna z polan jest polem minowym.
Chociaż chyba nie był to jeden łańcuch ale krzyżujące się info o różnych punktach z których mozna było złożyć np. częśc współrzędnej i czesać jakiś pas terenu co chyba i my i Wy robiliście jak słyszałem od Zibiego.
Nie mniej było ciekawie :)
Ja długi czas nie wiedziałem o co chodzi z literkami G i W przy kawałkach informacji i te cholerne cyferki w nawiasach (1) (3) :evil: Jedynie "Ps " wydawało się oczywiste.

Ale może było to na odprawie a do mnie nie doleciało....
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V,VI,VII,VIII
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA, GwO I,

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Planując tego S bałem się że główna oś gry czyli poszukiwania kawałków informacji o współrzędnych jest zbyt prosta i w sobotę wieczorem nie będzie już co robić tylko bronić lub atakować PSy. Okazało się jednak, że to niby proste zadanie nie jest takie proste. Co trzeba było zrobić bu wszystkie kawałki wiadomości poskładać w całość, ano należało odwiedzić wszystkie PSy (tam było najwięcej informacji), odnaleźć wskazówki (informacje gdzie szukać również znajdowały się w PSach) i wykopać kilka puszek na polu minowym. To wszystko. Informacje się nie dublowały więc jeśli przeciwnik coś przejął to pozostało złapać Merczanta i od niego uzyskać brakujący kawałek układanki.
Wydawało się to proste ale widzę, że w czasie gry wygląda to inaczej. Dobrze, że nie skomplikowałem tego tak, jak chciałem to zrobić pierwotnie ;)
Zabrakło odprawy dla dowódców, tam wyjaśniłbym o co dokładnie chodzi, jak posługiwać się lokalizatorem i inne kwestie no ale awaria wykrywacza zmusiła mnie do improwizacji z polem minowym (pierwotnie miały być dwa pola) i gra mogła by być jeszcze ciekawsza...
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
zibi

Post autor: zibi »

teraz już oficjalne gratulacje dla wygranych. niech będzie i dla przegranych, bo jak widziałem niektórych to naprawdę było widać, że dawali z siebie dużo albo jeszcze więcej. w niedzielę rano Rybki głos przez radio brzmiał tak jakby trzeba było po niego medevec wysyłać :). motywujące jest to, że było naprawdę blisko i poziom ekip cały czas rośnie
Karok pisze: Zabrakło odprawy dla dowódców, tam wyjaśniłbym o co dokładnie chodzi, jak posługiwać się lokalizatorem i inne kwestie no ale awaria wykrywacza zmusiła mnie do improwizacji z polem minowym (pierwotnie miały być dwa pola) i gra mogła by być jeszcze ciekawsza...
nie chodzi nawet o odprawę. tak ważne dla gry informacje powinny być w regulaminie. mieliśmy naradę w HQ, ja, Suchar, WW, Zoltar i ktoś jeszcze był. wszyscy zgodnie potwierdzili, że Gadżetów szuka się tym pilotem i będą pikać. mieliśmy tylko 1 współrzędną i poszliśmy przeszukiwać całą linię. jaki był mój wku..... jak się dowiedziałem że 8 godz szukania poszły w pizzz. jak jadę 7ką i widzę miejsca w którym zaczynaliśmy i mierzę czas jaki się robi samochodem do miejsca w którym kończyliśmy czesanie to za każdym razem mnie trzęsie :D

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Post autor: Długi »

mijaj ten odcinek na 7mce ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Zibi komuś te informacje przekazywałem, teraz nie pomnę komu i kiedy.
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
zibi

Post autor: zibi »

Karok, ja wiem, że przekazywałeś, ze mną też chwilę gadałeś ale ja zanotowałem, że "będzie działał tylko klawisz nr 1" :) . kilka osób siedziało i się zastanawiało i ani jedna nie myślała inaczej. chodzi mi właśnie o to, że tak ważne informacje muszą być napisane i to wcześniej

Awatar użytkownika
Medyk
Consul

Post autor: Medyk »

Może do koperty wstępne info i rozdane na odprawie...takie memento?
VII

Zablokowany