Sekrety S16

Awatar użytkownika
Kroczek

Re: Sekrety S16

Post autor: Kroczek »

zibi pisze:
FUGAS [HADES] pisze:Czy ktoś dotarł do W1, W2 i W4? Jak to było punktowane?
jeśli chodzi o G1 to LOK przemieścił go ok 1,1 km i dalej przetachaliśmy go jakoś 8-12 w niedzielę, po tym jak uciekaliśmy przez Gotami z G4 przez bagno gdzie jeden od naszych tak wpadł w tak głęboko, że nie mogłem go wyciągnąć :D. pierwszy raz chciałem użyć gwizdka ale jakoś się obyło. pokonywanie Waszej autostrady QH - PS1a to było naprawdę emocjonujące
Jak zobaczyłem którędy uciekacie to byłem prawie pewien że musi to być Sfora bo mało jest takich wariatów na tym łez padole którzy by uciekali w tamtym kierunku :) i jak wyszli 3 martwi Twoi to oczom mym ukazały się naszywki Sfora więc moje przewidywania co do drużyny się potwierdziły :).
Poza tym po co było uciekać ... :). Dobrze że nic się nie stało koledze choć oczywiście na ratunek byśmy pospieszyli jakby trzeba było.
That is not dead which can eternal lie,
and with strange aeons even death may die.

BlackOps I, BlackOps II - Hunter, BlackOps III
Saltus: VII, VIII, X, XI, XII, XIII, XIV, XV, XVI, XVII, XVIII, XIX
UNIT: 6, 7; NWN 2013, NWN 2014; Kaskada 2013; BEL

Awatar użytkownika
zibi

Post autor: zibi »

Kroczek pisze: Poza tym po co było uciekać ... :). Dobrze że nic się nie stało koledze choć oczywiście na ratunek byśmy pospieszyli jakby trzeba było.
już Ty się nie bój, w innych warunkach na pewno byśmy nie uciekali :D . szliśmy jednak z ważnym zadaniem i jak się okazało ucieczka przez bagno opłaciła się. a zapach mułu ciągnął się za mną do chaty

Magnus

Post autor: Magnus »

FUGAS [HADES] pisze:Czy ktoś dotarł do W1, W2 i W4? Jak to było punktowane?
O której godzinie Arkhanie podjęli G1 (moździerz)?
No, nie żebym był upierdliwy, ale W2 i W4 były w Twoim rejonie działania :D :D

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Post autor: Karok »

Dodałem załącznik z wszystkimi wskazówkami, czyli co gdzie było do znalezienia.
Acta, non verba
II

Zablokowany