Niestety już po ....

Awatar użytkownika
zibi

Re: Niestety już po ....

Post autor: zibi »

ja to już nie wiem, czy ważniejsza w tej całej grze jest strzelanka czy degustacja. jakby miał wybierać czy pojechać bez markera czy bez nalewki to bym się nie wahał :D
jeden jest tylko w tym szkopuł, żeby nalewka jako tako smakowała to musi postać min 3 miesiące, a pigwówka najlepiej 6, a i m dłużej tym lepiej. a żeby to w ogóle było możliwe i zostało coś jeszcze po ostatecznym odcedzeniu i doprawianiu to trzeba wstawiać "słuszne" ilości. ja musiałem pożyczać od sąsiada gąsior na wino taki 15-litrowy :shock: ale dzięki temu mam już roczną pigwówkę, malinówkę i wiśniówko-aroniówkę. w tym roku będzie czarna porzeczka i oczywiście pigwówka - polcam każdemu bo akurat teraz jest na nią czas a swojskiej nie można porównywać do tych ze sklepu. tak więc jak mnie ktoś kiedyś ustrzeli to wie, że oprócz fraga zdobył jeszcze małe conieco ;)

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Post autor: Długi »

zibi pisze:tak więc jak mnie ktoś kiedyś ustrzeli to wie, że oprócz fraga zdobył jeszcze małe conieco ;)
no to już teraz wszyscy będą po lesie tylko za Tobą biegać, ;)
nikt na zadanie nie wyjdzie jak mu w HQ ni obiecają że idzie polować na Ciebie :D

Saltus XVII - "Upić Zibiego" ... phuu... "Ubić Zibiego" ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Post autor: Długi »

He he he.. właśnie zdałem sobie sprawę że to słowo "Upić/Ubić" to jedne z tych słów, w którym przez niewielkie przekręcenie jednej litery np. u obcokrajowca, może spowodować, że zamiast usiąść z nim do flaszki, weźmiemy się za łby :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS »

No widzę że wobec braku merytorycznej wrzutki od Karoka z wynikami dyskutujemy prawie jak na PSI przed Wesołą ;)

Ale tak ciagnąć dalej temat to sobie myślę że może warto byłoby pomyśleć o Saltusie zimowym może w Borach Tucholskich w takim wariancie :
- odprawa przy kominku w piatek wieczorem ;)
- start działań sobota 6.00
- zawieszenia działań nocnych od 21.00 do 7.00 w niedzielę - no chyba że jakieś odrębnego charakteru zadanie dla chętnych poza oficjalna punktacja na zasadzie zrobił nie zrobił (zadowolony-niezadowolony)
- ewentualny finał zmagań w niedzielę 7-12.00 albo nawet tylko policzenie wyników żeby Karok w domu nie musiał tyle liczyć ;)
i wtedy można by planowo spotkać się w Nowej Hucie przy kominku i podegustować (bo to juz chyba minie minimalny termin od nastawu do konsumpcji ;) a tak oficjalnie to byliśmy na 3 dniowym Saltusie jak by kto pytał ;)
Byłby wreszcie czas na złagodzenie obyczajów bez ciśnienia i integracje środowiska.

Taki trochę Saltus-Łomżing integracyjny

Tak mi się wydaje że chętni by byli ....
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V,VI,VII,VIII
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA, GwO I,

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Post autor: Karok »

Nie mówię tak, nie mówię nie ;)
Acta, non verba
II

snajper

Post autor: snajper »

kolejna edycja :mrgreen: Saltusa jesienno -zimowa "degustacja nalewkowa " :shock:
Saltus XI, XII, XIII, XIV, XV, XVI,XVIII,
UNIT 5,6,7,
BlackOps I,II-ACT,III,
SALAMANDRA

Magnus

Post autor: Magnus »

Głucho będzie, zimno będzie..... co to będzie, co to będzie :D :D

Awatar użytkownika
NOCNY

Post autor: NOCNY »

Picie bedzie picie bedzi. ( ja tego nie powiedzialem ) ;-)
Nie oglądaj się za siebie zawsze jesteśmy z tyłu Friendly Fire

Magnus

Post autor: Magnus »

No, dobra..... Skoro Karok krępuję się to napisać, to ja to zrobię. Rozgrywkę Saltus XVI wygrał "GANG" :D :D :D Wiem, że to boli naszych zacnych Przeciwników, ale cóż..... o końcowym wyniku zdecydowały determinacja, młodość oraz ilość kopyt po stronie "Gang-u". Zresztą nasze Konie miały bliżej do wodopoju niż Arkhanie, przez co cały czas napojone były do pełna :D :D :D Gdyby komuś (w co wątpię) nie podobał się końcowy wynik, proszę pisać bezpośrednio do Karok-a w paczkach do 10 mail-i każda paczka :D :D :D

Awatar użytkownika
sirŻeli[Ż]

Post autor: sirŻeli[Ż] »

Kurcze, Karok, wypadłoby już policzyć punktacje. :)

Zablokowany