Niestety już po ....

Awatar użytkownika
zibi

Re: Niestety już po ....

Post autor: zibi »

Sfora dziękuje za kolejny weekend dobrej zabawy. Wszystkie zmiany wprowadzone w grze oceniam na +. A szukanie fragmentów koordynatów, mimo, że trochę z gry przygodowej na pewno uatrakcyjniło grę. Ja bym jeszcze bardziej to utrudnił.
Podziękowania dla Pretorian, gratulacje dla Gangu (naprawdę nieźle pocisnęliście i mam wrażenie, że to będzie miało odzwierciedlenie w wyniku :( ), dla naszej strony za naprawdę świetną atmosferę. Niestety, z racji charakteru przydzielanych zadań, nie miałem okazji poczęstować nalewką przeciwnika, mam nadzieję, że to się zmieni następnym razem.

Apeluję o zlikwidowanie 3-ciej strony w kolejnej edycji, gra jest już na takim poziomi, że naprawdę nie trzeba jej pomagać ;)

ps. niestety nie pozytywny. mimo, że zauważam dużą poprawę nastawienia do przeciwnika, słyszałem jednak o incydentach.
Żądam przykładnego ukarania awanturników, bo niezależnie to tam się stało do rękoczynów NIE powinno dojść

Awatar użytkownika
Kroczek

Post autor: Kroczek »

zibi pisze: (...)
ps. niestety nie pozytywny. mimo, że zauważam dużą poprawę nastawienia do przeciwnika, słyszałem jednak o incydentach.
Żądam przykładnego ukarania awanturników, bo niezależnie to tam się stało do rękoczynów NIE powinno dojść
Jestem tego samego zdania i podpisuję obydwoma rękami pod sugestią zibiego - wszystko ma swoje granice a to nie KSW
That is not dead which can eternal lie,
and with strange aeons even death may die.

BlackOps I, BlackOps II - Hunter, BlackOps III
Saltus: VII, VIII, X, XI, XII, XIII, XIV, XV, XVI, XVII, XVIII, XIX
UNIT: 6, 7; NWN 2013, NWN 2014; Kaskada 2013; BEL

Awatar użytkownika
verro

Post autor: verro »

Niestety, z racji charakteru przydzielanych zadań, nie miałem okazji poczęstować nalewką przeciwnika, mam nadzieję, że to się zmieni następnym razem.
a mnie właśnie ktoś ze Sfory poczęstował wiśnią przy PS 1b, kiedy wraz z resztą JT zalegliśmy sobie niedaleko Waszych sił :) - przy okazji podzękowania dla kolegi !
Saltus: II, III, IV, VI, VIII, IX, X, XI, XII

Magnus

Post autor: Magnus »

Nic tak na moje stare serce nie podziałało pobudzająco, jak słowa pisane przez Zibi-ego: gratulacje dla Gangu (naprawdę nieźle pocisnęliście i mam wrażenie, że to będzie miało odzwierciedlenie w wyniku .
Ale będę uczciwy, Nasze wszystkie Konie i im podobne Ogry też już zdychały pod waszym naciskiem w niedzielny poranek. Zużyłem cały arsenał znanych mi słów, aby Złotych Chłopców wyprosić z HQ :D :D :D :D

Awatar użytkownika
zibi

Post autor: zibi »

verro pisze:
Niestety, z racji charakteru przydzielanych zadań, nie miałem okazji poczęstować nalewką przeciwnika, mam nadzieję, że to się zmieni następnym razem.
a mnie właśnie ktoś ze Sfory poczęstował wiśnią przy PS 1b, kiedy wraz z resztą JT zalegliśmy sobie niedaleko Waszych sił :) - przy okazji podzękowania dla kolegi !
Verro to była wiśniówko-aroniówka ;)
nie poczęstowaem tylu co chciałem, po raz pierwszy resztka mi wróciła do domu

Awatar użytkownika
Wąż

Post autor: Wąż »

Zibi, Twoja nalewka jest już legendarna. Miała być nawet jednym z warunków wynajęcia Najemników ;)
Jednostka Taktyczna Zawsze Dynamiczna!

Awatar użytkownika
Medyk
Consul

Post autor: Medyk »

Wąż piszesz o sławnej zibiówce? :D :D :D
VII

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS »

No proszę niby koneserzy a część pigwówki zawiozłem do domu bo jak tylko się spotkaliśmy to Wy od razu za spusty że nawet pogadać nie było jak o interesach nie mówiąc już nawet o przypieczętowaniu ich ewentualnego rezultatu Saltusowym "kalumetem" ...

a teraz tylko żal pozostał po niewykorzystanych okazjach towarzyskich ;)
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V,VI,VII,VIII
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA, GwO I,

Awatar użytkownika
Medyk
Consul

Post autor: Medyk »

Obiecuję poprawę ;)
VII

Awatar użytkownika
Karok
Legat