Regulamin szczegółowy

Awatar użytkownika
rybka [czd]

Re: Regulamin szczegółowy

Post autor: rybka [czd] »

Czy możemy wykorzystywac GPS na telefonach?
BT Inc.

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS »

Ostatnio było że mozna do jako urzadzenie do nawigacji ale nie do dzwonienia smsowania i messagingu itp. wykorzystujacych siec GSM
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V,VI,VII,VIII
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA, GwO I,

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Post autor: Karok »

Nawigację w telefonach można wykorzystać tylko, jak ostatnio nie można się przez nie komunikować.
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Ze względu na odległość z parkingu do HQ tym razem nie będziemy przeprowadzać odprawy przed grą niemniej mamy nadzieję, że wszyscy zapoznają się z regulaminem przed grą. Zamiast odprawy dla wszystkich proszę dowódców stron o spotkanie 30082013 1100 w celu omówienia najistotniejszych kwestii z grą związanych. Wcześniejsze wyjście pozwoli wam przeprowadzić indywidualne odprawy i ogarnąć HQ.
Na teren gry będzie można wejść w piątek 30082013 od godziny 1000 i udać się najkrótszą drogą do swoich HQ. Gra rozpocznie się o godzinie 1500 startem z HQ.
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Pojawiają się pytania dotyczące wejścia na ostro. Z różnych powodów, przede wszystkim logistycznych teraz wchodzicie bezpiecznie, bez walk. Wyjść z parkingu i udać się najkrótszą drogą do swojego HQ można już o 1000 w piątek, o ile wcześniej dopełniło się wszelkich formalności przed grą. Osoby które będą wchodziły na pole po 1500 zakładają ręczniki na głowę i idą do HQ, jak KIA (obowiązują maski lub gogle).

Przypominamy, że nie można toczyć walk w pobliżu zabudowań!!!!!!!
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
Generał
Kontakt:

Post autor: Generał »

Panowie byłem wczoraj w okolicach parkingu ( nie to że specjalnie ale teściowa w Morągu zobowiązuje do wizyt )
Na głównej drodze w ciągu 20 min. zostałem 4 razy prawie zdmuchnięty z pobocza przez szalejących kierowców osobówek i ciężarówek .
Nie chcę sobie nawet wyobrazić co by się stało gdyby taki wariat potrącił któregoś z nas w trakcie ciągania szpeju .

Proszę orga by przemyślał czy ryzyko nawet minimalne nieszczęścia jest warte tych kilkaset metrów marszu z parkingu.
Sugeruję by wszystkie strony miały możliwość podwiezienia szpeju do dróg odchodzących od głównej drogi .

Ja wolę dmuchać na zimne...ostrzegłem i w razie czego sumienie mam czyste ..
decyzję pozostawiam Pretorkom....

Do zobaczenia za parę dni ....
Legion nie idzie do HQ ... to HQ przychodzi do Legionu

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS »

ale Twoja propozycja zabezpiecza tylko szpej ;) nie ludzi przed potraceniem,
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V,VI,VII,VIII
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA, GwO I,

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Byłem tam wczoraj i nie widziałem, żadnego pędzącego samochodu, więcej, nie widziałem tam żadnego samochodu. Drwęck to spokojna wieś.
Ale zgoda. By nie robić burdelu i jak napisał Generał dmuchać na zimne (zaoszczędzić wam kilku metrów dreptania). Wyznaczycie 3-4/stronę pojazdy służące do transportu ludzi i szpeju. Te i tylko te pojazdy będą mogły brać udział w tej operacji (dostaniecie oznaczenia pojazdów). Dlaczego tak? Właśnie dlatego by było bezpieczniej i by nie robić tłoku na tym małym skrzyżowaniu. Ktoś od nas będzie to nadzorował jeśli pojawi się tam nieoznakowany pojazd z graczami to BAN.
Załączniki
Tu można podjechać
Tu można podjechać
mapa tr.jpg (149.25 KiB) Przejrzano 7551 razy
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
Generał
Kontakt:

Post autor: Generał »

Bardzo dziękuję za szybką i pozytywną reakcję orga ..

Mam jednak jeszcze jedną sugestię .
Podejdźmy do tego życiowo i nie skazujmy kierowcy/gracza który przyjechał o 10.00 rano na wożenie szpeju do późnego popołudnia jak jego drużyna jest już dawno w HQ .
Może zrobić po trzy winiety na stronę i robimy tak.
Np...o dziesiątej chce wyjechać drużyna Wredne Misie ..pobiera jedną winietę od orga ..przewozi swój szpej i o 10.30 oddaje winietę orgowi .
Jeśli nie ma w tym momencie wolnej winiety to czeka aż zwolni się któraś z trzech przyznanych na stronę .
Unikamy bezsensownego trzymania kierowców/graczy na parkingu a dla zasady nie ma to znaczenia czy podjedzie 10 raz z rzędu ford czy zmieni go nissan z innej drużyny ..ważne co by posiadł winietę ..!!!
Moim zdaniem rozwiązanie proste, najzwyczajniej w świecie życiowe i wygodne dla orga .
Legion nie idzie do HQ ... to HQ przychodzi do Legionu

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Dobry pomysł Winiety będą do pobrania w "biurze" ;)
Acta, non verba
II

Zablokowany