Data Saltus XIX

Awatar użytkownika
Generał
Kontakt:

Re: Data Saltus XIX

Post autor: Generał »

Życzenia dla naszego przyjaciela Fugasa nie zmieniają faktu że z niektórymi z nas z którymi wypicie wiśni na saltku było podstawą to teraz ta wspólna degustacja staje się nieprawdopodobna ..!!!
Proszę ..!! spróbujcie z nami pohulać na groszku..!!! może przekonacie się tak jak my się przekonaliśmy ..!!! możecie mi wierzyć lub nie ale brakuje nam was na manewrach z groszkiem !!!
Legion nie idzie do HQ ... to HQ przychodzi do Legionu

Awatar użytkownika
Kardyn

Post autor: Kardyn »

A miałby ktoś dla mnie taką groszkową klamkę ( w miarę dobrą ) wypożyczyć na czas manewrów ? Sam to raczej nie kupowałbym ASG tylko po to by raz czy dwa razy w roku wyskoczyć na grę tego typu .
Może ma ktoś możliwość wypożyczenia takich kilka kompletów tego rodzaju sprzętu , po to by zagorzali paintballiści jak Ja nie musieli kupować sobie specjalnie repliki ASG i zawieść się po pierwszej grze tego typu ?
" RENEGACI "
Ride or Die

Awatar użytkownika
Medyk
Consul

Post autor: Medyk »

Możesz na nas liczyć. Zorganizujemy dla Ciebie wszystko co potrzebne.
VII

Awatar użytkownika
Kardyn

Post autor: Kardyn »

No to chyba mnie Medyczku przekonałeś , jak będzie wolny termin na tego groszkowego Saltusa to chyba się wybiorę od tak dla sprawdzenie czym to się je .Spodoba się mi się taki format to zapewne będę przyjeżdżał , a jak nie to pozostanie tradycyjnie farbowany Saltus .
Rozliczymy się na miejscu za tą klameczkę i te kuleczki .
pozdro
" RENEGACI "
Ride or Die

Awatar użytkownika
Janek^
Legionista

Post autor: Janek^ »

Na BlackOpsa wypożyczyłem replikę + 4 magi za 60 zł na 3 dni - w sumie wyszło nawet taniej niż kule które biorę na Saltusa.
Za to nie trzeba się martwić czy powietrze nie schodzi, czy się kule: nie wysypią z loadera/nie rozgniotą w magu/spuchną od wilgoci, nie trzeba mieć butli matki/kompresora do dobijania się itd. Pod tym względem komfort jest naprawdę ogromny. Wady też są zwłaszcza to śmieszne "bziu, bziu" zamiast strzelania. Niemniej polecam wypożyczyć i sprawdzić samemu.
Ja się na 100% nie przekonałem i chętnie pogram też Saltusa paintballowego, ale to nie jest tak że ASG to jakieś "mityczne zło" które zabiera całą przyjemność z gry.
V

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Post autor: Karok »

Gratuluję Fugas! Życzę Ci by dzidzia przede wszystkim zdrowa była... i dała trochę pospać :) Mam również nadzieję, że nowa rola w którą właśnie wszedłeś spowoduje, że zmienisz swój punkt widzenia i zobaczysz więcej jasnych stron w życiu.
Powodzenia
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
Medyk
Consul

Post autor: Medyk »

Trudno jest odpowiedzieć wprost (jak pisze Fugas), bo odpowiedzią będzie scenariusz. Uwagi wszystkich wzięliśmy sobie do serca. Konstruując nowy scenariusz i regulamin szczegółowy postaramy się o to, aby to o czym pisaliście znalazło się tam.....oczywiście w możliwie dostosowanej formule do tematu rozgrywki. Z tego powodu, podawanie tego co wprowadzimy może niechcący odsłonić nasze scenariuszowe zagadki i zadania. Mogę jednak zapewnić Was, że naprawdę starannie przygotowujemy grę uwzględniającą wcześniejsze Wasze głosy.
VII

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Post autor: Karok »

Jeśli chodzi o formę to ta się nie zmieni, będziemy realizować najlepsze pomysły i wprowadzać nowe. Czas leci i zdajemy sobie sprawę, że dla niektórych ta impreza mogła się wypalić, to naturalny stan rzeczy. Na szczęście są inne gry w Polsce które możemy z czystym sercem polecić. Inni, w tym również my eksplorują nowe obszary zainteresowań.
Saltus to proces, on się zmienia i jednocześnie zachowuje swoje stałe cechy. Zapraszamy wszystkich dla których ta impreza coś znaczy i życzymy powodzenia tym którzy chcą realizować się na innym polu. Panta rhei i do przodu :D
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Post autor: Długi »

To jeszcze tak OT, żeby pogrzebać kijem :)
Nawet gracze ASG nie mogą rozstać się z markerem PB:
(wycinek z regulaminu CA 2015)
" Niszczenie pojazdów
W grze można niszczyć pojazdy na 2 sposoby:
- Poprzez trafienie markerem paintballowym (dostarcza organizator) przednią szybę samochodu."

;)
Ostatnio zmieniony 08 sty 2015, 01:12 przez Długi, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
szpargał
Legionista honorowy

Post autor: szpargał »

Długi pisze: W grze można niszczyć pojazdy na 2 sposoby:
- Poprzez trafienie markerem paintballowym (dostarcza organizator) przednią szybę samochodu."
No, zajebisty przepis. Dlatego samochody podjeżdżały tyłem i były nieśmiertelne! :D

ODPOWIEDZ