Data Saltus XIX

Awatar użytkownika
Zas
Legionista

Re: Data Saltus XIX

Post autor: Zas »

Długi pisze:Zas, nie napisałeś najważniejszej rzeczy: replika ASG na dzień dobry nie wymaga żadnego przerabiania żeby wyglądać jak broń ;)
Fakt. :-)

I zgadzam się z przedmówcami, że nie ważne "czym" - ważne "z kim".

Pozdrawiam!
III

chrabcio

Post autor: chrabcio »

A wracając do meritum - termin z d...y :( długi weekend z Bożym Ciałem... trza będzie się mocno nakombinować...

Awatar użytkownika
OJCIEC
Legat

Post autor: OJCIEC »

chrabcio pisze:A wracając do meritum - termin z d...y :( długi weekend z Bożym Ciałem... trza będzie się mocno nakombinować...

:-) :-) ;-) ... i własnie dlatego - odpoczniesz od baby, dziecków, teściowej itd itp :-)
W każdej drużynie jest jedna osoba, która wie o co chodzi. Trzeba ją znaleźć i zastrzelić !
V

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS »

chrabcio pisze:A wracając do meritum - termin z d...y :( długi weekend z Bożym Ciałem... trza będzie się mocno nakombinować...
Nie wypowiadam się co do mojego uczestnictwa bo czekam cierpliwie na zapowiadane odniesienie się do postulatów związanych z moderacją i samym prowadzeniem gry Saltusa opisanymi w temacie na podsumowanie SXVIII , jednak zgadzam się z Chrabciem co do terminu i uważam nawet że Saltus w długi weekend to IMHO strzał w drugie kolano,
piszę w drugie bo pierwsze w moim przekonaniu to odejście od ciągłości gry od początku do końca i robienie "zwiechy" w nocy co sprawia że zamiast 2-3 dniowej wymagającej imprezy mamy 2-3 imprezki z biwakiem w lesie

W tej sytuacji postulat o wydłużenie imprezy do 4 dni (korzystając z długiego weekendu) to raczej w kategorii żartu traktuję skoro nie ma komu (w ciemno można napisać listę ludzi i teamów których spotka się w nocy na saltusie i nie będzie długa) i w co grać całą noc (ograniczenie zadań i celowości gry w nocy).

OT: Co do replik to nasza ekipa zakupiła prawie w komplecie i tak jak Długi pisze klamka to narzędzie do zabawy a jej uczestnicy, organizatorzy i zasady tworzą resztę ... Dla mnie jeden z fajniejszych Saltusów był wtedy kiedy wystrzeliłem chyba 5-6 kulek ale działo się bardzo dużo...

Mam jak wielu obawy co do gry groszkiem ale przecież można spróbować i jak się nie spodoba "technologia" czy imprez powiedzieć dziękuję i szukać innej, chociaż do sierpnia nigdy nawet nie śniłem że będę szukał czegoś co by mi miało zastąpić Saltusa ;( dotąd to Saltus określał moje urlopy i wyjazdy rodzinne oraz kalendarz w pracy ale niestety powiedzenie "nic nie trwa wiecznie" jakby zadziałało, chociaż mam nadzieję że nie wszystko stracone ....

Co nie zmienia faktu że repliki zakupiliśmy jeszcze przed ostatnim saltusem w celu poszerzania kalendarza imprez z naszym udziałem.

OT2: Pochwale się Wam jeszcze że od 1 listopada jestem szczęśliwym ojcem Leny - Wojowniczki (zasłużyła na ta ksywkę mimo młodego wieku), która żyje chociaż miała nie żyć, i mimo nie dawanych jej szans i dwóch operacji z Centrum Zdrowia Dziecka w pierwszym tygodniu życia jest w domu ma się dobrze i jakby ma w nosie wszystkie wcześniejsze diagnozy i prognozy ... ale szczegóły to już na dłuższą opowieść kiedyś przy pigwówce na farbowanej czy groszkowej imprezie - w każdym razie tryb Saltusowy przerywanego snu sprawdza mi się teraz doskonale ;)
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V,VI,VII,VIII
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA, GwO I,

Awatar użytkownika
Zas
Legionista

Post autor: Zas »

FUGAS [HADES] pisze: OT2: Pochwale się Wam jeszcze że od 1 listopada jestem szczęśliwym ojcem Leny - Wojowniczki (zasłużyła na ta ksywkę mimo młodego wieku), która żyje chociaż miała nie żyć, i mimo nie dawanych jej szans i dwóch operacji z Centrum Zdrowia Dziecka w pierwszym tygodniu życia jest w domu ma się dobrze i jakby ma w nosie wszystkie wcześniejsze diagnozy i prognozy ... ale szczegóły to już na dłuższą opowieść kiedyś przy pigwówce na farbowanej czy groszkowej imprezie - w każdym razie tryb Saltusowy przerywanego snu sprawdza mi się teraz doskonale ;)
Ło! Szczere gratulacje Fugas! A Lenie życzę dużo, dużo zdrowia. Trzymam kciuki!
III

Awatar użytkownika
Medyk
Consul

Post autor: Medyk »

Cicho sza. cicho sza...a tu Fugas z takim newsem wyskakuje! Gratulacje! Niech teraz już zdrowo rośnie.
VII

Awatar użytkownika
Bobik

Post autor: Bobik »

Gratulacje!!!!!!! Duuuuuużżżżżżoooooo ZDROWIA!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
skura
Kontakt:

Post autor: skura »

Fugas, 2 bardzo dobre wiadomości nam tu zapodałeś.
Pierwsza: Brawo dla Leny! No i brawo dla Was, rodziców!

Druga
FUGAS [HADES] pisze:OT: Co do replik to nasza ekipa zakupiła prawie w komplecie i tak jak Długi pisze klamka to narzędzie do zabawy a jej uczestnicy, organizatorzy i zasady tworzą resztę ...
I o to chodzi i o to chodzi :D :D :D
No to, mam nadzieję, że w 2015 wymienimy się kompozytem ;)
Saltus VII-XV

Awatar użytkownika
Generał
Kontakt:

Post autor: Generał »

Gratulacje Fugas ..!!! niech się maluch chowa zdrowo .

Podzielam tym samym radość Skury że w przyszłym roku spotkamy się na polach ryżu ..!!! bo na farbie niestety jest już to mało prawdopodobne. .
Legion nie idzie do HQ ... to HQ przychodzi do Legionu

Awatar użytkownika
sirŻeli[Ż]

Post autor: sirŻeli[Ż] »

Fugas i ode mnie gratulacje.
Moja Oleńka urodziła się w czerwcu wiec jest troszkę starsza. Miałem mniejsze problemy niż Ty, ale trochę strachu również. Tak czy inaczej wielkie gratulacje.

ODPOWIEDZ