Data Saltus XIX

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Re: Data Saltus XIX

Post autor: Długi »

Wszyscy wiemy co chcesz powiedzieć ;)
Tutaj nikt nie zlinczuje bo tu są w przeważającej większości tacy co mają podobne zdanie,
bywają na imprezach ASG i wiedzą o co chodzi i też im się to nie podoba.

Mam nadzieję że Karok i chłopaki mają na myśli zastosowanie replik jako broni na imprezie typu Saltus, w jakieś swojej autorskiej formule,
a nie przeniesienie żywcem obyczajów ze środowiska o którym generalnie większość z nas nie ma najlepszego zdania.

Ale Yankes, nawet w tamtym środowisku jest dużo fajnych ludzi z dystansem do zabawy, a nie tylko high spec'ów ;)
więc jak przyjadą Ci fajni to co Ci szkodzi?
A fanatyków olać.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pakul

Post autor: Pakul »

yankes pisze: Nie chodzi tu o klamki lecz o co innego ,lecz nie napiszę bo by nas zlinczowali ,może kiedyś ...zobaczymy co się zmieni w następnych latach z paintballem.
nic się nie zmieni z paintabllem. KONIEC czy tego ktoś chce czy nie, czy lubimy czy nie. po co się oszukiwać?
coraz mniej ludzi gra, starzy odchodzą a nowi nie przychodzą.
Paintball vs asg do takich zabaw się nie nadaje. Zasięg, realizm, szpej, kurwa wszystko....
cena, asg jest wielokroć tańsze.
Magfed to wytrych, proteza. Może ileś lat temu by sie przyjęło ale teraz? Drogie i z kim? z kilkoma osobami kilka razy w roku za jakis majątek, plizzzz

nie bronię asg, nie jestem neofitą, z pb związałem się z 15 lat temu, było fajnie bo dużo ludzi tłukło, były imprezy, nie było asg tak powszechne. Ale czasy się zmieniły.
można olać fejsbuka, można używać starej nokii, albo w ogóle nie mieć komórki, można. ALe nie oszukujmy się, czasy sie zmieniły i żeby Saltus nie wyglądał jak koncert Scorpionsów w Domu Kultury w Prawiednikach :)
zdrówko

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Zresztą zobacz sam:
w tych ekipach już jest kupa ludzi co ma repliki i szwęda się po milsimach ASG (tych o których wiem):
Pretorianie
Legion Chotomów,
LOKi Milsim
Goci,
BT
OSA
Sfora
Szajka

to pewnie około 50ciu ludzi
Obrazek

Awatar użytkownika
Pakul

Długi pisze:Wszyscy wiemy co chcesz powiedzieć ;)
Tutaj nikt nie zlinczuje bo tu są w przeważającej większości tacy co mają podobne zdanie,
bywają na imprezach ASG i wiedzą o co chodzi i też im się to nie podoba.

a nie przeniesienie żywcem obyczajów ze środowiska o którym generalnie większość z nas nie ma najlepszego zdania.
Długi, sorry, ilu znasz tych ludzi żeby takie opinie stawiać? Ile razy z nimi się zetknąłeś bezpośrednio na imprezie?
Ja się zdążyłem trochę powłóczyć i poznać kilka twarzy. TAK są zjeby. Ale nie ma ich wcale więcej lub mniej niż w PB. Ot inne klimaty i tyle
nigdy w przeciwieństwie do Ciebie (chyba) nie stanęło mi to na przeszkodzie żeby pojechać na asgową imprezę i dobrze się bawić. Po prostu robię swoje i chuj.

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Czemu piszesz bzdury w dodatku za mnie?
Byłem z Tobą u Szpargała w Okuniewie i dobrze się bawiłem,
byłem na BO i również dobrze się bawiłem, również obserwując tych napompowanych ;)
Więc czemu piszesz że przeszkadza mi to się dobrze bawić?

Miałem styczność jeszcze z kilkoma i niestety w moim odczuciu poziom spięcia jest dużo większy niż na imprezach PB.
A porównuję np. Unity PB i BO to powiem że ja zauważyłem wielką różnicę na korzyść Unita jeśli chodzi o klimat.
I możesz sobie bronić i pisać co chcesz, nie zmieni to mojego zdania że uważam że w tamtym środowisku poziom spięcia jest niewyobrażalnie większy od PB.

Ale wcale mi nie przeszkadza to pojechać i się dobrze bawić. Po prostu idiotów omijam, las jest duży.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pakul

dobra, sorry Długi, za daleko pojechałem ....

Po prostu już widzę zaczątek marudzenia a że asg, a że to dzieci, a że to nie ma splata, a że to spinkę ludzie mają, a że to chuj wie co.

Ja myslę że po prostu ślepy widzi że więcej gier i fajniejszych jest na asg. Ze jest to praktyczniejsze.
Org pewnie też widzi doskonale że ludzie odpływają w kierunku asg, a sądzę że same Pretorki częściej i chętniej jeżdżą na imprezy asg niż pb.

peace ofkorz
zdrówko i bez urazy za wcześniej szybko wyciągane wnioski. choć sam przyznaj że uprzedzony do asgowców jesteś :)

Awatar użytkownika
yankes

Post autor: yankes »

Jeśli nadchodzi SALTUS to nasza ekipa czeka na to jak na nadejście „lepszych dni”które pewnie nie nadejdą a SALTUS dawał nam to 2 razy w roku.
Kiedyś słyszeliśmy to tylko z opowieści od was, jak tam jest aż zaczęliśmy od XI edycji jeździć,teraz dowiadujemy się że będzie jeden Saltus w roku PB a jeden ASG ,to jak ugotowanie rosołu na kaszance.
Saltus to Paintball to tutaj jest adrenalina ,jak popełnisz błąd to poczujesz takie pierdolnięcie i ból że nauczy cię to na drugi raz być sprytniejszym .
Pewnie że na ASG jeździ więcej ludzi ,ale ile jest tam potyczek np w nocy?
Bronienie bunkra B4 w nocy było by chyba nie możliwe do zdobycia !:)
Jak Skura skończył z paintballem to pomyślałem kurwa co będzie z saltusem,nie będę się rozpisywał bo można było by pisać i pisać.
Panowie jak wrzucicie do jednego gara Nazwy SALTUS :ASG i PB to zepsujecie to co żeście wymyślili ,chyba że nazwiecie to jakoś inaczej:) Lecz SALTUS I ASG to zły pomysł na uratowanie akurat tej imprezy.
SALTUS XI,XII,XIII,XV,XVI,XVII,XVIII,XIX
UNIT 5

Awatar użytkownika
Pakul

yankes pisze: Pewnie że na ASG jeździ więcej ludzi ,ale ile jest tam potyczek np w nocy?
z tego co mi wiadomo, to ostatnio jakoś właśnie na Saltku nockę odpuszczono. Ale co do asg imprez.... zależy co komu. W tym urok że imprez jest do wyboru do koloru, zwykłe jebanki, sceno, larp, mniej lub bardziej zaangazowane milsimy. Przez ost dwa lata 9/10 imprez grałem w nocy :)
yankes pisze: Panowie jak wrzucicie do jednego gara Nazwy SALTUS :ASG i PB to zepsujecie to co żeście wymyślili ,chyba że nazwiecie to jakoś inaczej:) Lecz SALTUS I ASG to zły pomysł na uratowanie akurat tej imprezy.
choć marker od dawna leży zakurzony, jakoś asg jest więcej, ale...
nie sposób odmówić racji powyższemu argumentowi. Też nie wiem czy takie przestawienie jest akurat rozwiązaniem. Może zrobić Saltusa na asg jako 3cią imprezę powiedzmy taki Saltus 19,5 ?

aha, imo ilość graczy nie ma takiego znaczenia. Jesli bedzie 60 osób to też może być ciekawie. Jak na SI- SIII ;)

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Pakul Ty czytałeś mojego posta zanim zacząłeś odpisywać? ;)
1. Nigdzie nie pisałem o tym że dzieci, że splaty
Domyśliłem się co yankes ma ochotę napisać bo większość PBstów ma takie wyobrażenie o środowisku ASG.
Mam nawet kolegę co jeździ na wiele imprez ASG i ma podobne zdanie:
Pakul na Paintwars pisze:Dodtakowym fun'em z gry dla nas, nie ukrywam, jest takie trochę utarcie nosa wszystkim uberhiperprospecjalsom w kupie szpeju, po dziesiątkach szkoleń, intensywnych treningach przed grą!, sztywnych jak pal azji. Więcej luzu i dystansu ;)
peace ofkorz i bez urazy. ;)
:)
No to jak myślimy podobnie to o co ten spór? ;)

No i wracam tak w ogóle do pytanie czy czytałeś mojego posta, bo przecież wyraźnie napisałem na koniec
że w środowisku ASG jest również kupa fajnych ludzi i żeby się yankes nie przejmował tylko przyjeżdżał.
To o co Ci chodzi? Źle że zachęcam czy dobrze.. czasem mam wrażenie że dla zasady musisz podjąć dyskusję nawet jak uważasz tak samo albo podobnie ;)

Albo wrażliwy się zrobiłeś i spięty, :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Pakul, gdzie ja uprzedzony jestem? Nie jestem, tylko podobnie jak Ty ;) nie lubię takiego niepotrzebnego nadęcia jakie często reprezentują ludzie z ASG.
Po pierwsze gdybym był uprzedzony to bym nie jeździł.
Po drugie ja głównie namawiam ludzi od nas żeby też jeździli, na BO pojechaliśmy (nie boję się tego napisać) głównie przeze mnie i dzięki mnie.
No to chyba trudno powiedzieć że jestem jakimś ortodoksem PB co niewybrednie sugerowałeś w swoim poście, ;)

A że piszę o nadęciakach w ASG a nie w PB (pewnie że są !!) to dlatego że próbuję namówić yankesa żeby na to nie zwracał uwagi tylko przylatywał bo zawsze znajdzie się też dużo fajnych ludzi.

A najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że najczęściej negatywne opinie o tym nadęciu to słyszę właśnie od tych fajnych ludzie ze środowiska ASG ... właściwie powinienem napisać milsima, bo oni sami z tym środowiskiem "typowo ASG" nie pragną być za bardzo utożsamiani :)
Obrazek

ODPOWIEDZ