Niestety już po...

Re: Niestety już po...

Postby FUGAS » 23 Jun 2013, 20:22

Skura wyniki to domena Orga ja mam jakies tam notatki zapiski, zdjęcia ale wiadomo że niepełne i tendencyjne zresztą część z niebezpiecznej nocy więc nie pokazuję żeby nie było że jeszcze zwierzynie fleszem po nocy świeciłem :lol:

Natomiast przydałoby się zeznanie ekipy Bragów dokonującej wpisu w niedziele rano pomiędzy 6:20 a 9:00 na Jurze (źródło zachodnie) - zdjęcie, ślad gps, zeznanie leśniczego czy co tam jeszcze mógłby Karok uznać za wiarygodne ...
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA
FUGAS

Postby skorpion » 24 Jun 2013, 08:44

FUGAS [HADES] wrote:Natomiast przydałoby się zeznanie ekipy Bragów dokonującej wpisu w niedziele rano pomiędzy 6:20 a 9:00 na Jurze (źródło zachodnie) - zdjęcie, ślad gps, zeznanie leśniczego czy co tam jeszcze mógłby Karok uznać za wiarygodne ...

Jeżeli chodzi o tą samą ekipę, to z tego co pamiętam to było ich dwóch, spotkałem ich jak szli na północne źródło około 9:20-9:30 i tam zakończyli swój szlak bojowy. Po czym poszedłem poprawić wpisy po nich dotarłem do jednego źródła i zawróciłem znowu do północnego, bo usłyszałem odgłosy walki. Tam ja zakończyłem swój szlak bojowy jak dostałem kulką od "drzewa", które było jakieś 5 m obok mnie - bardzo humanitarnie mnie potraktował - "...widziałem, że nie masz stalkera dlatego tylko jedna kulka..."
skorpion

Postby FUGAS » 24 Jun 2013, 09:17

No własnie chodzi o to o której oni wpisali się na zachodnim źródle Jura bo kolejny wpis Arkhan jest 9:44 a ten Bragów jest nieczytelny
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V
FUGAS

Postby skorpion » 24 Jun 2013, 09:35

FUGAS [HADES] wrote:No własnie chodzi o to o której oni wpisali się na zachodnim źródle Jura bo kolejny wpis Arkhan jest 9:44 a ten Bragów jest nieczytelny

Myślę, że trzeba zainteresowanych zapytać. 9:44 to ja byłem i chyba w rozmowie z wspomnianą dwójką padło stwierdzenie, że oni coś około 8 wyszli z bazy, ale nie pamiętam na 100%.
skorpion

Postby FUGAS » 24 Jun 2013, 10:15

No czereśniówka nastawiona (6l) data SXVI mieści sie w 8-10 tygodniach więc Skura możesz zacząć oszczędzać pretory to pohandlujemy :D
FUGAS

Postby skura » 24 Jun 2013, 13:07

Taaa, po takiej akcji to pojadę se na Saltusa, ale chyba jako "jednoosobowa, 4-ta strona konfliktu", bo każdy Dowodzący dopłaci żeby tylko "tego pijaka-handlarza nie mieć u siebie" :o :o :o :o :( ;)
Saltus VII-XV
skura

Postby Piosz » 24 Jun 2013, 14:36

skura wrote:Taaa, po takiej akcji to pojadę se na Saltusa, ale chyba jako "jednoosobowa, 4-ta strona konfliktu", bo każdy Dowodzący dopłaci żeby tylko "tego pijaka-handlarza nie mieć u siebie" :o :o :o :o :( ;)

No myślę, że nie będzie aż tak źle. Z racji Twego doświadczenia Saltusowego pewnie dowodzący będą Cię brali na zmianę do swoich składów. Na jednego Saltusa po jednej stronie a na drugiego po drugiej. Wiesz, żeby było uczciwie... :D :D :D
Nec temere, nec timide.
Piosz

Postby marlbor » 25 Jun 2013, 04:47

FUGAS [HADES] wrote:No własnie chodzi o to o której oni wpisali się na zachodnim źródle Jura bo kolejny wpis Arkhan jest 9:44 a ten Bragów jest nieczytelny

jeśli chodzi o niedzielny wpis na jurze to powinien być mega czytelny :P tzn jak wpisywałem to był bo skorzystałem ze swojego markera który ma sie nei rozmazywać :P ale jak widać było inaczej - godzina 9:17 albo 9:18 - dokłądnie nie pamiętam
Dobrze posiedzieć przy Żubrze na Czarnej Wieży
marlbor

Postby Magnus » 25 Jun 2013, 20:07

skura wrote:Taaa, po takiej akcji to pojadę se na Saltusa, ale chyba jako "jednoosobowa, 4-ta strona konfliktu", bo każdy Dowodzący dopłaci żeby tylko "tego pijaka-handlarza nie mieć u siebie" :o :o :o :o :( ;)

Skureczko..... u Nas zawsze byłeś i będziesz mile widziany :D :D
Magnus

Postby skura » 26 Jun 2013, 19:48

Nooo, Magnusiku! Jakbym był z Wami to nigdy bym nie musiał uciekać się do tak niskich czynów jak płacenie pretorkami za nędzne parę Pioszowych kropel. Przy Was nigdy bym nie narzekał na brak trunków wszelakich :D :D :D
Saltus VII-XV
skura

PreviousNext

Return to Saltus XV