NA ZAKOŃCZENIE

Awatar użytkownika
Generał
Kontakt:

Re: NA ZAKOŃCZENIE

Post autor: Generał » 30 wrz 2016, 10:39

Jedna mała uwaga ..to że nas słuchacie widzieliśmy już od piątku wieczorem ale dowództwo uznało żeby nie zmieniać częstotliwości .
Do niedzieli rano kodowaliśmy lokalizacje na radiach i bez klucza mogliście sobie słuchać nas do woli,a co ważniejsze komunikaty szły przez telefony .
Przepraszam ..kodował Legion i parę ogarniętych ekip oraz sztab ale spora część drużyn waliła otwartym bez krępacji .. :(

Nie mniej dlaczego kodowanie zarzucono na ostatnią akcję..? tego nie wiem ...zresztą Legion zakończył zabawę już ok. 10.00 i to co działo się później raczej mało nas już obchodziło bo każdy był wkurwiony że ostatnie dwie godziny gry i niewątpliwie epickie akcje które zawsze dzieją się w tych ostatnich godzinach przeszły nam bokiem.. :evil:

Swoją drogą postuluję by w przyszłości na ostatnie 3-4 godziny gry respa skrócić do np. 30 min. by końcówka miała jeszcze większy rozmach i dynamikę a towarzystwo miało możliwość pozbycia się resztek kulek i resztek płynów z piersiówek .. ;)
Legion nie idzie do HQ ... to HQ przychodzi do Legionu

Awatar użytkownika
Janek^
Legionista

Post autor: Janek^ » 30 wrz 2016, 10:50

Nie martwcie się - jeszcze dzisiaj damy Wam możliwość przekazania nam wszystkich waszych sugestii w nieco bardziej ustrukturyzowany sposób :)
V

Awatar użytkownika
Magnes

Post autor: Magnes » 30 wrz 2016, 10:56

Muszę kupić takie pukawki tylko. Szczerze mówiąc, to ASG mi się podoba od strony technicznej (nie ma już padających baterii, markerów, kulek pękających w lufie, Hp), ale sama strzelanka jest dośc umowna... No i nie słychać "wystrzałów". i nie wieadomo gdzie się strzelają ;)
Nie wiem jak na takich grach, gdzie są wyłącznie ekipy ASG, bo oni chyba grają z większym zwarciem pośladków...
Ale chętnie jeszcze pojadę na taką gierkę ASG, zważywszy na to, że zgubiłem marker ;-)
Haiku na dziś:

postrzał z bliska
stłumione przekleństwo
zmełły wargi

Awatar użytkownika
Kardyn

Post autor: Kardyn » 30 wrz 2016, 11:22

Generał , a wiesz że łączność komórkowa jest NIEDOZWOLONA , chyba że w nagłych przypadkach wezwania pomocy . Na jubileuszowej dwudziestce jako dowódca specjalnie telefon wyłączyłem , by grać fair , a Karok musiał zadania dodatkowe dowozić . Niestety , ale te telefony to czarna strefa takich imprez , bo niby nie można ,a każdy używa , więc po co te wielkie radia i anteny , jak można do kogoś zadzwonić jak nie ma łączności ?
Powinno się ustalić do łączności , albo wszystko , albo nic i gołębia z karteczką puszczać do HQ :lol:
" RENEGACI "
Ride or Die

Awatar użytkownika
Medyk
Consul

Post autor: Medyk » 30 wrz 2016, 12:16

Ja jako pilot, porwany zresztą wbrew woli i siłą przetrzymywany, wielokrotnie domagałem się i domagam książki skarg i wniosków Partyzantów ponieważ byłem w nieustającym mobbingu i mojemu chrapaniu mocno przeszkadzało chrapanie leżącego obok Milusia (który nawet mnie nie przytulił mimo wczesniejszych obietnic). Łagodząco na moje stanowisko wpływa fakt dobrotliwego wpływu medykamentu Fugasa, który jak poszperał w worku to coś wyciągał :D :D :D
VII

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS » 30 wrz 2016, 12:35

W OSA chyba zapostuluję zagłosowanie nad wprowadzeniem obowiązkowo worka zrzutowego na każdą impreze niezależnie czy ASG czy Paintball - to wiele ułatwai ;)
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA

Awatar użytkownika
Magnes

Post autor: Magnes » 30 wrz 2016, 13:29

Moje małe dziecko wylosowało na koniec worek, więc mamy jeden na rodzinę.
Tylko żaden z nas nie pije ;)
Haiku na dziś:

postrzał z bliska
stłumione przekleństwo
zmełły wargi

BARZO

Post autor: BARZO » 01 paź 2016, 09:16

Kardyn pisze: więc po co te wielkie radia i anteny , jak można do kogoś zadzwonić jak nie ma łączności ?
Powinno się ustalić do łączności , albo wszystko , albo nic i gołębia z karteczką puszczać do HQ :lol:
No własnie ? Czyżby moje lata lobbingu szły na marne ? :)
nie ma to jak las ... 48H: 2011;2012 RedFall: 2012;2013 Saltus: XII;XIV;XV Unit: 3;5;6;7 Blackops: 2012,2013 KASKADA: 2013 SALAMANDRA: 2014

hofo

Post autor: hofo » 02 paź 2016, 13:50

W imieniu swoim i drużyny dziękuję organizatorom za wspaniałą imprezę, oraz wszystkim uczestnikom za spotkanie bojowe na polu walki.
Osobiście jestem zadowolony, nie umarłem, zastrzeliłem jednego wroga. Rozpakowany już w domu pakiet wskazał "KIA" więc czuję się wyróżniony ;)
Imprezy tego typu traktuję jako wytknięcie sobie moich braków przygotowawczych i sprzętowych ale tym razem wyszły również zdrowotne.
Ogólnie jak zawsze MilSim czyli ma być "milo i simpatycznie", dla mnie było...

Dołączę się również do propozycji postawienia na polu kilku PS'ów w następnych edycjach. Trzeba pamiętać, że są jeszcze ludzie z przypinką "siedźcie tu, aż was odstrzelą" więc nadało by to sens siedzeniu i poczucie wartości. Mam nadzieję, że zostanie to pozytywnie rozpatrzone.

Pozdrawiam.
Make love, not war...

-------
Friendly Fire - Olsztyn
RTO / Navigator

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Post autor: Długi » 03 paź 2016, 17:39

Tak trochę za mało Saltusa w Aegisie nie? :)
Obrazek

ODPOWIEDZ