NA ZAKOŃCZENIE

NA ZAKOŃCZENIE

Postby Medyk » 25 Sep 2016, 18:18

Legion of Pretorians bardzo dziękuje za tak liczne przybycie i grę do końca. Bardzo cenimy sobie Wasze zaufanie i wsparcie. Naprawdę po raz kolejny przekonaliśmy się, że można na Was liczyć nawet w beznadziejnych sytuacjach. Spieszymy z podziękowaniami dla Blackops Group Poland za koleżeńską pomoc w udostępnieniu terenu przez nadleśnictwo. To była niezapomniana karuzela zdarzeń, nerwów i miłego finału. Mamy nadzieję, że bawiliście się dobrze mimo przeciwności losu. W mojej pamięci ten czas zapiszę się niezwykłymi wydarzeniami na i poza polem gry. Niewątpliwie była to gra bardzo koleżeńska, bo tylu odklepywań/poklepywań to jeszcze nie widziałem :D. Było naprawdę dynamicznie, a moje uznanie i podziw zdobył kolega, który zabrał RPG i bombę z rąk kolegów z Bałucji bez jednego wystrzału.....brawo! Wiele słów uznania mogę napisać o każdym zespole, bo wszyscy absolutnie byli niezwykli po wszystkich stronach gry. Moją osobistą wisienką na tym torcie był....Magnus ze swoim rozbrajającym uśmiechem i humorem....oraz troską o mnie (tutaj troszkę prywaty :D ). Bardzo, naprawdę bardzo wszystkim dziękujemy za ten niezwykły czas spędzony razem.
Legion of Pretorians.
VII
Medyk
Consul

Re: NA ZAKOŃCZENIE

Postby CYBORG » 25 Sep 2016, 19:43

W imieniu GRW Lublin dziękuje wszystkim uczestnikom. Milo było spędzić dwa dni w doborowym towarzystwie.Pogoda a w szczególności atmosfera dopisała.
Magnus ,Ojciec dzięki za ogarniecie sztabu. Az milo było popatrzeć jak układa się współpraca miedzy Team+ami.

Medyk wrote:Było naprawdę dynamicznie, a moje uznanie i podziw zdobył kolega, który zabrał RPG i bombę z rąk kolegów z Bałucji bez jednego wystrzału.....brawo!

Ps. Za akcje odebranie RPG i Brudnej bomby godna Franka Dolasa jako IC GRW proszę sztab Nazewu o odznaczenie Grzesia Złotkiem,

Do zobaczenia po drugiej stronie lufy Cyborg
CYBORG

Postby yankes » 25 Sep 2016, 21:07

SALTUS XI,XII,XIII,XV,XVI,XVII,XVIII,XIX
UNIT 5
yankes

Postby Karok » 25 Sep 2016, 21:51

yankes wrote:https://www.youtube.com/watch?v=vqP7j6AGZQY

Będę głosował na ten film :)
Res, non verba
II
Karok
Legat

Postby magnusmag » 26 Sep 2016, 01:04

Wygrali wszyscy Ci, którzy przyjechali na AEGiS II dać z siebie wszystko. I Ci wszyscy powinni być usatysfakcjonowani. Aż podziw bierze, jak "emeryci i renciści" potrafią długo funkcjonować non stop w polu i tylko po to, żeby udowodnić stronie przeciwnej, że się nie wymięka na robocie. :D Z całą pewnością było kilka akcji i zdarzeń po każdej ze stron, które będziemy wspominać długo..... bo i jest co wspominać.
Proszę jedynie o wybaczenie, że nie zawsze byłem polu........... ale ktoś musiał czasem zostać z "samotnym" Ojcem przy stole dowodzenie w HQ, bo przecież człowiek istotą stadną jest. A dwóch to już prawie stado. :) :)
Nie chcę nikogo wyróżniać, czy chwalić bo nie dla chwały i orderów się spotykamy lecz dla dobrej i poważnej zabawy. Jednak przyznam, że po raz pierwszy od dłuższego czasu, praktycznie 100% graczy uczciwie podejmowało rękawice zadań zarówno w dzień i w nocy. A HQ bardzo często przez dłuższy czas puste było.
Dziękuję Kolegom z NAZEW za wspólną realizację zadań do 12.00 25.09. oraz Kolegom z Bałucji za godne i zdecydowane podejmowanie rzucanych rękawic :) O Kolegach Partyzantach nie wspomnę, bo to przekupne paździochy były :D :D

Ps. Ale żeby nie było, że dowódcą bez serca byłem i że inicjatywy oraz pomyślunku docenić nie potrafię :D :D to podpisuję się rączętami dwiema za szczególnym podziękowaniem i gratulacjami dla kolegi Grzesia z teamu GRW na zdobycie granatnika i skrzyni.

Jeszcze raz serdecznie w imieniu własnym i Kolegów z team-u M.A.G dziękuję i pozdrawiam
magnusmag

Postby Claymore » 26 Sep 2016, 09:17

Było super! Szacun dla Grzesia za RPG i walizkę i Magnusa za dowodzenie, motywowanie ludzi i osobisty udział w finalnej akcji wysadzenia FOB. Tic tac... A my daliśmy radę:)
This is blood for blood and by the gallon. These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days. They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.
I
Claymore
Legionista

Postby Boniek II » 26 Sep 2016, 09:54

Od siebie dodam, że okazało się po raz kolejny, że w imprezach tego typu teren, scenariusz, zadania i rekwizyty są tylko drobnym dodatkiem, a najważniejsze i kluczowe jest towarzystwo i klimat, jaki tworzą gracze. Dzięki dla wszystkich uczestników za utwierdzenie w tym przekonaniu!
V
Boniek II
Legionista

Postby Kardyn » 26 Sep 2016, 10:29

Podpisuje się pod Bońkiem , to ludzie są najważniejsi , a nie gadżety czy atrakcje na grze . Dzięki wszystkim za grę , a w szczególności Pretorkom .
Do zobaczenia po drugiej stronie lufy ;)
" RENEGACI "
Ride or Die
Kardyn

Postby FUGAS » 27 Sep 2016, 11:02

Więc po długiej ciszy spowodowanej konspiracją partyzancką wreszcie coś napiszę ,

Podziękowania dla wszystkich Uczestników i Orgów tym bardziej że to była moja pierwsza impreza ASG (różnice się potwierdziły) i w dodatku całkiem udana.

Podziękowania dla chłopaków z OSY - dowodzenie przez głosowanie sprawdzało się prawie idealnie :lol: nawet podczas nawigacji w terenie - takie jesteśmy ugodowe chłopaki. Mam wrażenie że ktoś chodził w moich japonkach jak mnie nie było w bazie ale niechtam - wybaczam.

Jestem rozczarowany że Medyk-Pilot nie podziękował obstawie dzięki której mógł spokojnie spać przez 7 godzin (no było trochę rozmowy w tym czasie) nie niepokojony wydarzeniami na polu :lol:
A część chłopaków spędziła cały ten czas w pozycji leżąco/stojącej na skarpie o nachyleniu zbliżonym do pionu zapierając się jedynie o drzewa - dziękuję to był czas próby charakteru (żeby znieść to chrapanie i samemu nie odlecieć w pierwszej nocy poza domem po wielu miesiącach nieprzespanych nocy) i cierpliwości - szkoda że towarzystwo nie dopisało bo mogło być ciekawie. No a tak tylko zaliczyliśmy 24 godzinny dzień i poszliśmy na zasłużony odpoczynek.
Dzięki dla Generała i reszty Bałucji która zarówno tej niezapomnianej nocy jak i cały czas zabawiała nas opowieściami na radiu ;) co pozwalało zapominać o nudzie oczekiwania.
Magnus jak zawsze Twój widok odświeża wszystkie oblicza do następnego - 2 browce i jedna podwózka w kredycie.

Jak dla mnie za dużo było podróżnych w pojazdach na tak małym polu bo przez to wiele ciekawych spotkań nie doszło do skutku. Ale jestem w pełni ukontentowany całością doznań z imprezy - pigwa była wiśnia i cytryna też a kontaktów ogniowych więcej niż na kilku imprezach razem wziętych.

P.S. Dzięki ASG odkryłem najważniejsza część wyposażenia taktycznego - worek zrzutowy jako pokrowiec na pigwe jest tak poręczny że z niczym nie może konkurować. :lol:
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA
FUGAS

Postby Generał » 29 Sep 2016, 19:33

W imieniu Legionu Chotomów bardzo dziękuję organizatorom jak i uczestnikom po obu stronach za kawał solidnego czochrania się po krzakach ..!!
Wszyscy po grze uznaliśmy te manewry za nader udane i wracaliśmy do domu słodko ujebani i nie mniej słodko zadowoleni z przeżytej przygody .

Biorąc pod uwagę pierepałki orga z terenem to z pełnym szacunkiem mogę stwierdzić..pretorki zrobiliście kawał dobrej roboty !!!

Pozwolę sobie na parę uwag które wypłynęły w trakcie rozmów z innymi uczestnikami zaraz po zakończeniu spotkania .

- brakowało choć jednego PS-a takiego punktowanego od startu do finiszu.
Było trochę za dużo przestojów między zadaniami i często oddziały pchały się do akcji a nie było nic do roboty ..taki jeden lub dwa PS-y rozwiązały by problem i niekiedy zamiast takiego szwendania się dla sztuki o okresach przestoju brał by człowiek kierunek na zdobycie lub obronę PSa .

- FOBy .. jakieś takie wyszły .. nie wiadomo co ?..ani się tam leczyć ( nasz był w takim miejscu że resp w nim nie miał żadnego sensu ) ani obrona nic nie dawała ,a atak na wraży FOB kończył się wejściem do niego bez strzału (Nazew pewnie tak jak my nie zrozumiał strategiczno -taktycznego znaczenia FOBów i uznał jego obronę za bezcelową ) ..zmianą karteczki , papieroskiem i radosnym powrotem na z góry upatrzone pozycje.
Generalnie jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim i do zobaczenia za tydzień na CP2..
Legion nie idzie do HQ ... to HQ przychodzi do Legionu
Generał

Next

Return to Aegis 2016