PODZIAŁ STRON

Awatar użytkownika
Medyk
Consul
Posty: 4351
Rejestracja: 10 sty 2011, 01:37

Re: PODZIAŁ STRON

Post autor: Medyk »

napisane pw :D
VII

Awatar użytkownika
OJCIEC
Legat
Posty: 1500
Rejestracja: 12 sty 2011, 09:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: PODZIAŁ STRON

Post autor: OJCIEC »

Dowódce GulGulKlan prosze o PW z numerem telefonu i mailem !
W każdej drużynie jest jedna osoba, która wie o co chodzi. Trzeba ją znaleźć i zastrzelić !
V

Awatar użytkownika
OJCIEC
Legat
Posty: 1500
Rejestracja: 12 sty 2011, 09:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: PODZIAŁ STRON

Post autor: OJCIEC »

IRAZALczycy - jesli chcecie cos ustalac ze "swoim kierowca", ktory bedzie Was wozil to prosze kontaktujcie sie z CLAYMORE
IRAZAL dostaje do dyspozycji Landka DEFENDERa a Claymore bedzie Waszym kierowcą.
W każdej drużynie jest jedna osoba, która wie o co chodzi. Trzeba ją znaleźć i zastrzelić !
V

Awatar użytkownika
Generał
Posty: 266
Rejestracja: 25 sty 2011, 18:49
Lokalizacja: Chotomów
Kontakt:

Re: PODZIAŁ STRON

Post autor: Generał »

Karok pisze:No to organizujcie te sztaby ;)
Organizator dostarcza wam tylko zabawki reszta pozostaje w waszych rękach.

PS
Podział uzupełniony
Nie prawda ..!! za same zabawki wpisowe powinno wynosić max. 50 zł nie więcej .. adekwatne imprezy 3 dniowe w podobnym czasie gdzie dowodzenie , organizacja sztabu i zaplecza ,pojazdy (nie dwa a cztery) , statyści ( element larpu ), logistyka gry , zadania , itp. to koszt 100 zł..
Przestańmy pierdzielić o tym jak to graczom dajecie wolną rękę co do dowodzenia tylko skasujcie te 20 zł więcej i zapewnijcie sztaby oraz logistykę gry .
Ludzie w zastraszającej większości wpłacając wpisowe chcą zasuwać po lesie, chcą mieć ogarnięte dowództwo które lepiej lub gorzej przeprowadzi ich ich do wygranej i ostatnią rzeczą o czym myślą to jest robienie łapanki na dowódcę ..
Karok czy wam się to podoba czy nie takie są wymagania luda i albo to wreszcie zaakceptujecie i przyjmiecie do wiadomości albo z uporem maniaka będziecie trwali przy swoim.

ps to co piszę to tylko dla tego że kocham gry pretorków i ich samych i liczę że jet to krytyka konstruktywna
Legion nie idzie do HQ ... to HQ przychodzi do Legionu

Awatar użytkownika
FUGAS
Posty: 1094
Rejestracja: 12 sty 2011, 13:41
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Re: PODZIAŁ STRON

Post autor: FUGAS »

Generał, chyba trochę za późno na negocjacje cenowe i sugestie dla Orga, których on nie oczekuje, wiec albo rób sztab i ogarniaj swoja stronę albo nie zniechęcaj tych co się zapisali bo dostaniesz również skierowanie na grzyby ;)
Teren jest wyśmienity więc dla wielu samo łażenie po lesie z ryzykiem strzelanki będzie miłym weekendem

P.S. Pozostawienie sztabów ekipom było ok ale na etapie kiedy były duże ekipy (zdolne zorganizować coraz bardziej wymagające przygotowania) oraz chętni i zaangażowani a przebieg gry w pierwszych godzinach nie rozwalał wszystkich przyjętych założeń powodując irytację - moim zdaniem im więcej moderacji tym bardziej sztaby powinny być w gestii organizatora wtedy ludzie robią w terenie co im każą i o wielu zmiennych nie wiedzą i nie ma powodu do napinek - więc tutaj mamy jakby pogląd zbieżny ...
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V,VI,VII,VIII
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA, GwO I,

Awatar użytkownika
Generał
Posty: 266
Rejestracja: 25 sty 2011, 18:49
Lokalizacja: Chotomów
Kontakt:

Re: PODZIAŁ STRON

Post autor: Generał »

Fugas ja sztabu nie zorganizuję bo mnie niestety po prostu nie będzie na tym Saltusie ( a gdybym nawet był też bym nie organizował bo nie chcę już tego robić i mnie to nie bawi już ..) a powyższy post odnosi się tylko i wyłącznie do przyszłych gier w których zamierzam uczestniczyć (jeśli nie dostanę dożywotniego bana od pretorków za hardość i słowa krytyki :D ).
Legion nie idzie do HQ ... to HQ przychodzi do Legionu

Awatar użytkownika
FUGAS
Posty: 1094
Rejestracja: 12 sty 2011, 13:41
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Re: PODZIAŁ STRON

Post autor: FUGAS »

To dobre Ty piszesz ja odpowiadam a uczestnicy zajmuja sie organizowaniem sztabu i nie widzą tych problemów :D
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V,VI,VII,VIII
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA, GwO I,

Awatar użytkownika
Generał
Posty: 266
Rejestracja: 25 sty 2011, 18:49
Lokalizacja: Chotomów
Kontakt:

Re: PODZIAŁ STRON

Post autor: Generał »

FUGAS [HADES] pisze:To dobre Ty piszesz ja odpowiadam a uczestnicy zajmuja sie organizowaniem sztabu i nie widzą tych problemów :D
Mam przecieki ze właśnie nie organizują... jedna strona na pewno .
Ale masz rację komicznie to wygląda... dyskusja dwóch osób o dowodzeniu .. najmniej zainteresowanych dowodzeniem przez fakt swojej absencji na Saltusie :D
Legion nie idzie do HQ ... to HQ przychodzi do Legionu

chrabcio
Posty: 42
Rejestracja: 01 cze 2012, 12:04
Lokalizacja: KREJSERS / BT Inc.

Re: PODZIAŁ STRON

Post autor: chrabcio »

kurcze - strach lodówkę otwierać - wszędzie debaty :)

Awatar użytkownika
Kicia
Posty: 28
Rejestracja: 14 sie 2011, 13:17

Re: PODZIAŁ STRON

Post autor: Kicia »

chrabcio pisze:kurcze - strach lodówkę otwierać - wszędzie debaty :)
Lubię to :mrgreen:
Live FREE or DIE !!!

___________________________________________________________________________________________________
HorseTeam
Saltus: XII XIII XIV XV XVI XVII XIX XX
Unit: 5 6 7

ODPOWIEDZ