Data Saltus XIX

Awatar użytkownika
FUGAS
Posty: 1094
Rejestracja: 12 sty 2011, 13:41
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Re: Data Saltus XIX

Post autor: FUGAS »

Karok pisze:Od dawna słyszymy, że dobrze by było gdyby Saltus mógł być jeszcze dłuższy, teraz nadarza się ku temu okazja.
Karok nawet jak zagracie 4 dni z przerwami od zmierzchu do świtu to wcale Saltus z tego powodu dłuższy nie będzie.

Może po prostu gra non-stop bez spowalniania, bez zawieszania działań kiedyś tak było i dawało w kość i miało dawać, rozumiem że sam możesz kondycyjnie tego nie pociągnąć ale jest Was więcej chyba, a jak nie to zawsze można kogoś wynająć z większego wpisowego ....

Ja tam nie słyszałem ani nie czytałem aby któraś z ekip grających wszystkie noce narzekała że za krótko ....

A na integrację sposób najlepszy chyba jest przyjechać dzień wcześniej pogościć się i wtedy grac non stop bez pikników w HQ


No ale to tylko takie z boku przemyślenia.

W każdym razie powodzenia z frekwencją bo szkoda by było żeby słowa Pakula (o trupie) się sprawdziły
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V,VI,VII,VIII
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA, GwO I,

ad-hd
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2013, 19:59

Re: Data Saltus XIX

Post autor: ad-hd »

FUGAS [HADES] pisze:
Karok pisze:Od dawna słyszymy, że dobrze by było gdyby Saltus mógł być jeszcze dłuższy, teraz nadarza się ku temu okazja.
Karok nawet jak zagracie 4 dni z przerwami od zmierzchu do świtu to wcale Saltus z tego powodu dłuższy nie będzie.

Może po prostu gra non-stop bez spowalniania, bez zawieszania działań kiedyś tak było i dawało w kość i miało dawać, rozumiem że sam możesz kondycyjnie tego nie pociągnąć ale jest Was więcej chyba, a jak nie to zawsze można kogoś wynająć z większego wpisowego ....

Ja tam nie słyszałem ani nie czytałem aby któraś z ekip grających wszystkie noce narzekała że za krótko ....

A na integrację sposób najlepszy chyba jest przyjechać dzień wcześniej pogościć się i wtedy grac non stop bez pikników w HQ


No ale to tylko takie z boku przemyślenia.

W każdym razie powodzenia z frekwencją bo szkoda by było żeby słowa Pakula (o trupie) się sprawdziły

I oto właśnie mi chodziło
powiedzmy że na Saltusa na koniec sierpnia przyjeżdzało ok 100-110 osób
to ile przyjedzie w długi wekend.
Wielu po nocnych oczekiwaniach na zadania z sXVIII
ma mieszane odczucia i jak jeszcze dojdzie do tego narzekanie w domu
to nie pomoże dzien dłuższa impreza, zostaną w domach z rodzinami
i sprawdzi się proroctwo Pakula,
Ale to wasza impreza

Awatar użytkownika
Długi
Posty: 459
Rejestracja: 12 sty 2011, 10:16
Lokalizacja: Łomża [Cobra]
Kontakt:

Re: Data Saltus XIX

Post autor: Długi »

Mogę pisać tylko za siebie i ekipę, ale mnie nie będzie na pewno, i z ekipy widzę że też raczej nikt się nie pojawi.
Szkoda.
Dla nas mało szczęśliwy termin.

I nie ma to nic wspólnego czy mamy wyrozumiałem żony czy nie, tylko z priorytetami - weekend Bożego Ciała to jakby rodzinny weekened. Co innego wyjechać w ciągu roku, a co innego na święto. Po prostu wielu z nas w tym czasie woli zostać z rodzinami, znajomymi itp.

No ale jak to napisaliście, komu pasuje przyjedzie, komu nie to nie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karok
Legat
Posty: 2630
Rejestracja: 12 sty 2011, 10:50

Re: Data Saltus XIX

Post autor: Karok »

UWAGA! Zmana terminu gry. Saltus odbędzie się w dniach 29-31/05/2015
Uwzględniliśmy głosy części graczy i przychylamy się do ich wniosków.
Pozdrawiamy


FUGAS [HADES] pisze: Ja tam nie słyszałem ani nie czytałem aby któraś z ekip grających wszystkie noce narzekała że za krótko ....
Pewnie nie słyszałeś o wielu sprawach ale to nie znaczy, że ich nie ma. Nie wszystkie sugestie dotyczące Saltusa kierowane są do Ciebie ;)
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
Długi
Posty: 459
Rejestracja: 12 sty 2011, 10:16
Lokalizacja: Łomża [Cobra]
Kontakt:

Re: Data Saltus XIX

Post autor: Długi »

Dobra wiadomość !
Przynajmniej dla nas ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
yankes
Posty: 130
Rejestracja: 22 sie 2011, 17:11
Lokalizacja: Łęczyca

Re: Data Saltus XIX

Post autor: yankes »

Karok pisze:UWAGA! Zmana terminu gry. Saltus odbędzie się w dniach 29-30/05/2015
Saltus XIX odbędzie się w dniach 29-31/05/2015 chyba:)
SALTUS XI,XII,XIII,XV,XVI,XVII,XVIII,XIX
UNIT 5

Awatar użytkownika
Karok
Legat
Posty: 2630
Rejestracja: 12 sty 2011, 10:50

Re: Data Saltus XIX

Post autor: Karok »

Masz całkowitą rację yankes, już poprawiłem.
Acta, non verba
II

ad-hd
Posty: 19
Rejestracja: 27 mar 2013, 19:59

Re: Data Saltus XIX

Post autor: ad-hd »

No i pięknie

UFO
Posty: 34
Rejestracja: 20 sie 2011, 14:23

Re: Data Saltus XIX

Post autor: UFO »

i sprawdzi się proroctwo Pakula
Pakul jebnie ze szczęścia jak się dowie, że został mianowany naczelnym prorokiem Saltusa. Jego EGO już nie urośnie ale możliwe, że pęknie :)

specyk1990
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2015, 14:21
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Data Saltus XIX

Post autor: specyk1990 »

Super, pasuje! :)

ODPOWIEDZ