Data Saltus XIX

Awatar użytkownika
smok
Posty: 9
Rejestracja: 19 sty 2011, 22:52

Re: Data Saltus XIX

Post autor: smok »

Matko, jak Was czytam, to czuję się jak jakiś mamut przedpotopowy. I to taki, który po odkopaniu podniósł łeb, rozejrzał się i rzekł ludzkim głosem... "Zakopcie mnie k..wa z powrotem". Ja tam na Saltusie mogłem w ogóle nie mieć markera czy repliki. I też na pewno bawiłbym się świetnie :) Dlatego raz jeszcze spakuję mandżur i bez żalu dam się kilka razy "zastrzelić".
Emeryci Polskich Lasów - "KWKP Jastrząb".

Awatar użytkownika
Długi
Posty: 459
Rejestracja: 12 sty 2011, 10:16
Lokalizacja: Łomża [Cobra]
Kontakt:

Re: Data Saltus XIX

Post autor: Długi »

No tak, pewnie że można jechać na totalnym luzie i mieć na wszystko w *
ale ostatnie Saltki wyglądają pod względem organizacyjnym tak jak wyglądają bo jest duża cześć ludzi którzy mocno
angażują się w przygotowanie do gry.
Mapy, częstotliwości, podziały, przygotowanie pracy sztabu, sprzęt do sztabu, hasła, znakowanie, różne plany na grę.
Dzięki temu później ta przeważająca większość która jedzie na luzie i ma tą mniejszość za przygłupów, wie gdzie ma iść, po co, z kim, w jakim celu.

Ale pewnie, że można spróbować pojechać tak z zerowym zaangażowanie ze strony graczy.
Żadnych przygotowań, nic, zero! Ciekawie jakby to wyglądało ;)
Wiem jak bo widziałem to wiele razy, później przed grą ci wyluzowani łażą za tymi "spiętymi" i tylko słychać - "Skopiujesz mi radio?", "Masz tabele?", "Jakie hasło?", "Gdzie jest HQ?" ... itd
No a jak nie będzie od kogo skopiować? ;)
To już pewnie lepiej zostać na parkingu i zrobić after party .. znaczy before party ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ostry
Legat
Posty: 1146
Rejestracja: 08 sty 2011, 12:26
Lokalizacja: Nowa Iwiczna / Warszawa

Re: Data Saltus XIX

Post autor: Ostry »

Informujemy, że jest już projekt i ruszyły zapisy na koszulkę Saltus XIX: viewtopic.php?f=80&t=787
-------
Look up! Get up! Don't ever give up!
Ostry
-------
Obrazek

Awatar użytkownika
Rico [Jastrząb]
Posty: 21
Rejestracja: 20 mar 2011, 22:12
Lokalizacja: Kraków

Re: Data Saltus XIX

Post autor: Rico [Jastrząb] »

Długi, znasz przecież Smoka i wiesz że on jak mało kto zawsze jest doskonale przygotowany i merytorycznie i organizacyjnie a o doświadczeniu zawodowym już nie wspomnę! Tą lekko ironiczną wypowiedzią najpewniej chciał przekazać że jako weteran dobrze się przygotuje i świetnie się będzie bawił niezależnie od tego czy weźmie do łapy marker, replikę czy laptopa... ;)
Jastrząb to drapieżnik bardzo sprytny i szybki. Polując, ucieka się wyłącznie do podstępu i dopada ofiarę znienacka. Atakuje w każdej sytuacji a taktykę zmienia w zależności od zaistniałych warunków...

ODPOWIEDZ