zagubiono - znaleziono

zagubiono - znaleziono

Postby natan » 27 May 2013, 08:14

Hi
Czy ktoś ze strony Arkhan nie znalazł albo przez przypadek wziął worek transportowy.

http://armyworld.pl/product-pol-41-Torb ... elki-.html

Na znalazce czeka nagroda ;)
saltus XI, XII, XIII
unit 2, 3, 4, 5, 6
natan

Re: zagubiono - znaleziono

Postby Generał » 27 May 2013, 08:42

Zgubiono gogle gdzieś na drodze miedzy źródłami a Marczantem w sobotę w godz. porannych.
Znalazcę proszę o kontakt..
Legion nie idzie do HQ ... to HQ przychodzi do Legionu
Generał

Postby Marian » 27 May 2013, 08:53

W niedzielę nieco po 9 rano zgubiłem fata z evilami w zielonej ładownicy na trasie przemarszu ekipy z vipówką, niedaleko za źródłami, należałem do grupki sześciu Arkhan których napotkaliście.

Dla znalazcy szklana nagroda ;)
Marian

Postby WojciechMAG » 27 May 2013, 09:37

Panowie.
Poproszę o pomoc.

W niedzielę, po wykonaniu ostatniego zadania po przyjeździe pojazdem MAGów (niebieski FORD Transit z paką) z parkingu do HQ koło 1230,
na trasie: pojazd zaparkowany na drodze przy HQ - obozowisko MAG, zgubiłem moje gogle JT :-[ (znak charakterystyczny - wtedy bardzo mokre i lekko porysowane).
Może ktoś znalazł, może ktoś wie.... Wysiadłem z samochodu tak zmęczony, że ledwo pamiętałem by nogi przestawiać to i nie upilnowałem szpeju...
a jeszcze chłopakiMAGi (odstrzeleni parę godzin wcześniej) byli już spakowani i zajebiaszczo im się spieszyło.

Niniejsze gogle pochodzą z poniższej maski:

Image

A tak wogle to dzięki za WASZE niezrównane towarzystwo!
WojciechMAG

Postby chrabcio » 27 May 2013, 10:14

Witam,

Wycior znalazłem silikonowy koło źródła Kreda i Trias przy płocie - kolor zna własciciel, do odbioru na kolejnym Saltku ew w Zalesiu :)
chrabcio

Postby Kardyn » 27 May 2013, 13:35

Zgubiłem :
- zestaw słuchawka z mikrofonem do radia
- wycior polerka kolor zielony łącznik z czarnego wężyka

Jakby ktoś znalazł niech da znać .
Jeszcze raz dzięki za grę.
" RENEGACI "
Ride or Die
Kardyn

Postby profes79 » 27 May 2013, 17:39

W okolicach mostu Bragów (od strony północnej) zgubiono małą kieszeń z mocowaniem mole w kolorze olive - zawartość to butelka wody i batonik więc jak ktoś znalazł mógł się posilić:) Szczęśliwego znalazcę proszę o kontakt.

Kieszeń zgubiłem w piątek, najprawdopodobniej tuż przed kontaktem ogniowym z ludźmi Feldgraua lub tuż po nim (koło 18? 19? czort wie).
profes79

Postby VojciechU » 27 May 2013, 20:12

chrabcio wrote:Witam,

Wycior znalazłem silikonowy koło źródła Kreda i Trias przy płocie - kolor zna własciciel, do odbioru na kolejnym Saltku ew w Zalesiu :)

Benny donosi, że to jego, ale nie ma tu konta więc jest read only ;) Trzymaj do sierpnia ;)
VojciechU

Postby BARZO » 27 May 2013, 22:19

WojciechMAG wrote:Panowie.
Poproszę o pomoc.

W niedzielę, po wykonaniu ostatniego zadania po przyjeździe pojazdem MAGów (niebieski FORD Transit z paką) z parkingu do HQ koło 1230,
na trasie: pojazd zaparkowany na drodze przy HQ - obozowisko MAG, zgubiłem moje gogle JT :-[ (znak charakterystyczny - wtedy bardzo mokre i lekko porysowane).
Może ktoś znalazł, może ktoś wie.... Wysiadłem z samochodu tak zmęczony, że ledwo pamiętałem by nogi przestawiać to i nie upilnowałem szpeju...
a jeszcze chłopakiMAGi (odstrzeleni parę godzin wcześniej) byli już spakowani i zajebiaszczo im się spieszyło.

Te google prawdopodobnie są u mnie bo po wypakowaniu auta Młody mówił że to nie jego ... ciekawe jak wlazły do mojej fury ?

Mamy także fata czarnego z białą klapką owinęty czerwoną taśmą.
nie ma to jak las ... 48H: 2011;2012 RedFall: 2012;2013 Saltus: XII;XIV;XV Unit: 3;5;6;7 Blackops: 2012,2013 KASKADA: 2013 SALAMANDRA: 2014
BARZO

Postby Medyk » 03 Jun 2013, 13:14

Zaginął kubeczek metalowy 0,5l ostatnio widziany u Merczanta z charakterystyczną zieloną naklejką z boku. Bardzo proszę o poszukanie w rzeczach posaltusowych, bo jestem związany z nim emocjonalnie. Z góry dziękuję.

Znaleziono scyzoryk - multinarzędziowy :) czarny.....jest u mnie.
VII
Medyk
Consul

Return to Saltus XV