Niestety już po...

Re: Niestety już po...

Postby VojciechU » 14 Jun 2013, 10:59

profes79 wrote:Zgadzam się częściowo z Polem co do przygotowania; pamiętam obronę bazy na Saltku XIV jak ludzi noc zastała w bazie gdy nie byli do tego przygotowani - wesoło nie było.

A w HQ wcale nie byłoby wiele lepiej, bo miałbyś ze sobą ten sam śpiwór co w bazie terenowej a namiot dodatkowego ciepła nie daje, także na prawdę nie ma co narzekać. A że ludzie nie byli przygotowani - wtedy było jasno i wyraźnie powiedziane, że idziemy i zostajemy tam na noc, potem bronimy do niedzieli do 12, nie było absolutnie żadnego zaskoczenia.

Długi wrote:Zawsze będą ;) "wariatów" nie brakuje :)
powiem więcej, mam wrażenie graniczące z pewnością, że pewne dość znaczące grono ludzi pewnie by przestało jeździć jakby w nocy nic się działo. Bo wtedy to już by nie był Saltus jakiego pamiętają od pierwszej edycji.

Dokładnie, na Saltus jeździ grupa, która wie na co się porywa oraz Ci, którzy zachęceni opowiadaniami wymienionej grupy chcą sami tego spróbować. Odzieranie tej imprezy z tak istotnych elementów jak gra non stop przez 44h bez względu na warunki byłoby początkiem jej końca.
VojciechU

Postby FUGAS » 14 Jun 2013, 11:12

Przemyślałem trochę sprawę i może spróbuję bez nokto albo nie wychodzić nocą jak Profes na coś płynnego mnie do HQ zaprosi ;)
Dlatego:
OT:
http://allegro.pl/show_item.php?item=3325180177
więc jak ktoś zainteresowany to zapraszam
EOT
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA
FUGAS

Postby skorpion » 18 Jun 2013, 08:11

Ja może nieśmiało zapyta kiedy będą wyniki? Widzę, że przygotowania do kolejnej edycji ruszyły, a obecne jeszcze nie zakończona :lol:
skorpion

Postby Karok » 18 Jun 2013, 15:58

Nie mogę tego policzyć. Karty są tak nieczytelne, że nie ni kuku :(
Coś wymyślimy. Na pewno macie jakieś własne dane na temat okupacji PSów.
Res, non verba
II
Karok
Legat

Postby FUGAS » 18 Jun 2013, 17:14

Zbieram wszystko co mamy oraz od kilku ekip z Arkhan p rzesle ci wieczorem ale to rozjasni głównie źrodła i częśc szpitala,
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA
FUGAS

Postby Magnus » 18 Jun 2013, 19:29

Skoro są problemy z liczeniem punktów - z powodu nieczytelności danych - to najprościej jest powtórzyć SXV, zamiast rozpoczynać XVI jego edycję :D :D Świetny pomysł, naprawdę świetny :D .... mam już nawet kaloszki zakupione. świetny pomysł :D
Magnus

Postby VojciechU » 19 Jun 2013, 09:34

Karok wrote:Nie mogę tego policzyć. Karty są tak nieczytelne, że nie ni kuku :(
Coś wymyślimy. Na pewno macie jakieś własne dane na temat okupacji PSów.

Na następny Saltus proponuję kartę z oznaczeniem PS tradycyjnie, a kartę do wpisywania godzin i mazaki wrzucić do zamykanego szczelnego pojemnika (w ikea po parę zł) i problemu nie będzie ;)
VojciechU

Postby Karok » 19 Jun 2013, 15:02

Jakoś damy radę. Następnym razem będą kupony do wycinania. Nożyczki nie zardzewieją przez dwa dni ;)
Res, non verba
II
Karok
Legat

Postby sirŻeli[Ż] » 20 Jun 2013, 06:41

Ale mogą się połamać, zostać zgubione itp. ;)
sirŻeli[Ż]

Postby Kardyn » 20 Jun 2013, 09:27

VojciechU wrote:
Karok wrote:

Na następny Saltus proponuję kartę z oznaczeniem PS tradycyjnie, a kartę do wpisywania godzin i mazaki wrzucić do zamykanego szczelnego pojemnika (w ikea po parę zł) i problemu nie będzie ;)

A ja bym i kartę jeszcze umieścił w szczelnym pojemniku. Wtedy jedno i drugie będzie suche jakby padało , a zapisy by się nie rozmazywały.
" RENEGACI "
Ride or Die
Kardyn

PreviousNext

Return to Saltus XV