Niestety już po...

Re: Niestety już po...

Postby VojciechU » 22 Jun 2013, 17:41

Karok wrote:Arkhanie - 2630 Pretorów
Bregowie- 2620 Pretorów

Skura, wykrakałeś :lol:
VojciechU

Postby Janek^ » 22 Jun 2013, 21:32

Cytujac samego zainteresowanego: "Jak przegramy o 10 to Rybka mnie zabije" :D
V
Janek^
Legionista

Postby skorpion » 23 Jun 2013, 08:32

VojciechU wrote:
Karok wrote:Arkhanie - 2630 Pretorów
Bregowie- 2620 Pretorów

Skura, wykrakałeś :lol:

To ja chyba zamiast kul wezmę skrzynke wiśniówki i mały stolik ;) rozbiję sie gdzieś w lesie i będę handlował.... :lol: :lol: :lol:
Taka mała konkurencja dla merchanta :lol: :lol: :lol: :lol: ciekawe kto wtedy więcej zarobi :lol: :lol: :lol:
skorpion

Postby FUGAS » 23 Jun 2013, 09:15

Spokojnie wg mojego zeszytu różnice były znacznie większe i te 10 Pretorów nie będzie miało znaczenia w poprawie sytuacji ;)
Wydaje mi się że decydujące były chyba punkty za utrzymanie BAZ po 2pkt za minutę i małe zainteresowanie walka o nie
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS,
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA
Image
FUGAS

Postby skura » 23 Jun 2013, 12:10

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Nie wierze...... :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :P
Saltus VII-XV
skura

Postby FUGAS » 23 Jun 2013, 18:16

Może jak się Karokowi suwak logarytmiczny nie zawiesi to niedługo coś ogłosi (bo już coraz mniej niewiadomych) ale coś mam coraz większe wrażenie że jakbyś (Skura) zakupił parę kropel więcej to mógłbyś zostać "paintballistą roku" i za życia stałbyś się legendą gier porównywalną z bohaterami programu "najgłupsza śmierć czy coś takiego" a Zibi rozstrzelał by Cię nawet bez powietrza i kulek samą siłą woli :lol:
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS,
Image
FUGAS

Postby Piosz » 23 Jun 2013, 18:33

Niestety miałem ostatniego łyka, więc poszed za jedyne 10 pretorów. :)
A Zibi powinien mu flaszkę postawić a nie strzelać - w końcu to przeciwny obóz i ku naszej (Zibiego też) radości Skura te 10 pretorków zostawił.

Rybka nie zabijaj go, chłop nie miał wyjścia, gdyby nie kupił tego łyka wyszedłby na niesłownego (cyt: Gdybyście mieli jakąś wódę to nawet bym wam pretorkami zapłacił),
a jak by to było gdyby u Merczanta przebywała osoba, która uchodzi za niesłowną ;) .
Pozdro Skura :D :D :D
Nec temere, nec timide.
Piosz

Postby FUGAS » 23 Jun 2013, 19:53

No niestety nie często w ambasadzie bywałem to nie zakminiłem po której stronie Skura grał - zatem Zibi mu chyba faktycznie kilka kropel doleje :lol:
Image
FUGAS

Postby skura » 23 Jun 2013, 20:00

Fugas, dawaj te Twoje wyliczenia bo mnie zlinczują :o :shock: :o :shock: :o ;)

Handel, negocjacje, pertraktacje - taka to była gra. Nawet jakby końcowa różnica wynosiła te 10 pretorków, to Piosz, wykreowałbym Ciebie na "Last Action Hero" :D :D :D

A na marginesie Piosz. Ilość, jaką mi "sprzedałeś" była nikczemna i powinieneś się wstydzić :P :lol: ;) :)
Saltus VII-XV
skura

Postby Piosz » 23 Jun 2013, 20:19

skura wrote: A na marginesie Piosz. Ilość, jaką mi "sprzedałeś" była nikczemna i powinieneś się wstydzić :P :lol: ;) :)

Przepraszam, po dwóch dniach tylko tyle mi zostało. :)
Ale jak dobrze pójdzie może będzie to najdroższy łyk alko jaki kiedykolwiek piłeś... ;)
Nec temere, nec timide.
Piosz

PreviousNext

Return to Saltus XV