Sprawy organizacyjne

Sprawy organizacyjne

Postby Karok » 17 Apr 2013, 22:14

Po wizycie w Leśnej Hucie i rozmowach z leśniczym oraz z właścicielem "parkingu" mamy kilka obwieszczeń:

1. Będzie można zamówić nocleg w Leśnej Hucie (przed grą oczywiście) z wyłączeniem soboty i niedzieli.
2. Będzie można rozbić namiot w Leśnej Hucie w wyznaczonej strefie.
3. Będzie można zamówić w Leśnej Hucie prosty posiłek (grochówka lub bigos) ale... zawsze jest jakieś ale, nie przyjmowane są zamówienia indywidualne tylko zbiorowe. Proponuję rozwiązać to w następujący sposób: Każda ze stron zamawia posiłki dla siebie i rozlicza się dostawcą, chyba że macie lepsze pomysły.
4. Będzie można skorzystać z prysznica (tu też są jakieś ograniczenia ale nie pamiętam jakie :roll:
Kontakt do Leśnej Huty: lesna_huta@o2.pl telefon: 5 1 2 5 8 2 5 9 2
5. W Leśnej Hucie zostanie wyznaczona strefa do parkowania i rozbijania namiotów. Proszę przestrzegać tego rozróżnienia.
6. Prosimy segregować śmieci. W tym celu zostaną wyznaczone miejsca na odpadki różnego pochodzenia. Przed wyrzuceniem prosimy o skompresowanie puszek, plastikowych butelek i kartonów po kulkach.

OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ STRZELANIA NA PARKINGU W LEŚNEJ HUCIE

Strefa do chronowania zostanie wyznaczona w pewnej odległości od parkingu. Właściciel jest bardzo wrażliwy na bezsensowne strzelanie do drzew. Prosimy tego nie robić.
Res, non verba
II
Karok
Legat

Re: Sprawy organizacyjne

Postby BARZO » 18 Apr 2013, 18:06

Rozumiem że Leśna Huta to parking czyli strefa 0 , nocleg w namiocie lub budynku tylko z czwartku na piątek jako OFF GAME. Czy możliwy jest nocleg już w konkretnym HQ stron z czwartku na piątek także OFF GAME ?
nie ma to jak las ... 48H: 2011;2012 RedFall: 2012;2013 Saltus: XII;XIV;XV Unit: 3;5;6;7 Blackops: 2012,2013 KASKADA: 2013 SALAMANDRA: 2014
BARZO

Postby Karok » 19 Apr 2013, 19:11

Leśna Huta to miejsce gdzie można przenocować z przed grą. Wcześniejszy nocleg (przed rozpoczęciem gry) w HQ jest zabroniony. Nie wpisuje się to w scenariusz.
Res, non verba
II
Karok
Legat

Postby BARZO » 19 Apr 2013, 21:48

Zrozumiałem , dziękuję. Znaczy integracja z wrogiem w Leśnej Hucie :)
nie ma to jak las ... 48H: 2011;2012 RedFall: 2012;2013 Saltus: XII;XIV;XV Unit: 3;5;6;7 Blackops: 2012,2013 KASKADA: 2013 SALAMANDRA: 2014
BARZO

Postby Karok » 30 Apr 2013, 22:46

Dzień dobry
Pojawiła się kwestia dowozu wody do HQ, sprawa jest otwarta i do uzgodnienia. Proszę o konkretne propozycje. Z tego co się orientuję na dzisiaj to Fugas mógłby zorganizować dostawę wody dla wszystkich stron ale to należy obgadać najpierw w gronie zainteresowanych. Dlatego odsyłam najpierw tutaj:
viewtopic.php?f=63&t=444
Res, non verba
II
Karok
Legat

Postby FUGAS » 02 May 2013, 20:05

W cenie 4,2zł za butelkę 5l możemy mieć dostawę wody mineralnej w butelkach 5l z dowozem do HQ.

Cena jest skalkulowana na bazie zamówienia ok. 300 butelek x 5l.

Woda mineralna prosto od producenta wody z Prostek - woda jest bardzo dobrej jakości sam często od nich kupuję jednak raczej niedostępna w marketach dostarczają do hoteli i sanatoriów (za słaba siła przebicia na sieci handlowe).

Jeśli będzie chęć to możemy od nich zamówić i przywiozą na miejsce i zawiozą do lasu.
Proszę o poważne zamówienia i kasę zbieramy w ramach danej strony konfliktu za dostawę do HQ - płatne do mnie na rachunek lub na miejscu.

Proszę o wpisywanie wody dla poszczególnych stron do HQ jeśli zbierzemy ok. 250 szt zamówionych to będzie w tej cenie dowiezione do HQ.

1.GANG OSA - 100szt. (głównie woda do mycia bo do picia bierzemy co innego ;) )
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA
FUGAS

Postby rybka [czd] » 02 May 2013, 22:20

Fugas jak ogarniemy sie organizacyjnie to damy znac
BT Inc.
rybka [czd]

Postby zibi » 03 May 2013, 06:13

dzien dobry
jak jak zawsze jestem przeciwny jakimkolwiek podwozkom do HQ, jak bedzie na parking albo zostane przeglosowany :) to pewnie wejdziemy
zibi

Postby Janek^ » 03 May 2013, 07:47

Obawiam sie, ze moze to doprowadzic do tego, ze ilosc wnoszonych przez gracza napojow sie nie zmieni, wzrosnie tylko ich stezenie procentowe.
V
Janek^
Legionista

Postby FUGAS » 03 May 2013, 10:05

Jak dla mnie jest to obojętne - na Wesołej chłopaki z różnych drużyn przekonywali że byłoby to w pewien sposób zabezpieczenie dla wszystkich na wypadek upałów i pewne przyoszczędzenie sił podczas wejścia na ostro....
Organizator wyszedł temu na przeciw a ja mogę skomunikować gościa od wody ale wcale nie muszę....

Oczywiście jedni pójdą bez wody lżejsi i od razu do walki a inni wezmą w "puste " miejsce inne specjały i temu już nie zaradzimy.
Jednak skoro jest do pokonania dla niektórych po kilka km to brak ciężaru wody nie sprawi że pobiegną w podskokach ale i tak dostana w kość na wejściu..

Jeśli to sprawi że walka w terenie będzie do końca ciekawa bo do końca wszystkim będzie się chciało to łącząc to z zapewnionym zaopatrzeniem wody której często brakowało ja jestem za..
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA
FUGAS

Next

Return to Saltus XV