Po Saltusie

Re: Po Saltusie

Postby sirŻeli[Ż] » 06 Sep 2011, 18:09

Ciekawe kiedy pojawią się jakieś wyniki? ;)
sirŻeli[Ż]

Postby Medyk » 07 Sep 2011, 09:24

Info org.....Kazde ID jest przypisane konkretnemu zespolowi....dlatego jak pojawiaja sie zarzuty to nr ID lub nazwa zespolu jest kluczowa. Za takiego gracza odpowiada kapitan i caly zespol. Pamietajmy, ze gra ma formule otwarta a KAPITANOWIE maja podstawowe znaczenie podczas jej przebiegu.
Co do zegarkow w PS to czas na wyciecie kuponu to czas z GPS-a lub jak ktos nie posiada to nawiazuje lacznosc ( my mielismy podobny problem na SXI i nie posluzylismy sie GPS-em, mozemy tylko posypac glowe popiolem).
Prace nad kolejna edycja juz ruszyly....a rezultaty dopiero w przyszlym roku.

Ps. Juz slysze te legendy miejscowych, ze pewnego dnia na drzewach zegarki wyrosly i mozna bylo zbierac jak grzyby :))...i instrukcja byla dolaczona tylko w dziwnym jezyku.
Last edited by Medyk on 07 Sep 2011, 09:56, edited 1 time in total.
VII
Medyk
Consul

Postby waboo » 07 Sep 2011, 09:56

Medyk, pogoń tam kolegów swoich, żeby te punkciki policzyli ;)
waboo

Postby Medyk » 08 Sep 2011, 08:18

Jestem dosc daleko i odpoczywam (takze po Saltusie). Dajcie chwile Bokowi bo dochodzi do siebie po wasnym slubie.....ci co wiedza to moze takie dochodzenie zajac chwilke ;)
Jedno co utkwilo mi bolesnie w glowie to co napisal UFO, choc to tylko cytowanie innych....i o tych innych mi chodzi.......
Medyk:
Jednym słowem zarzucasz nam manipulowanie, krętactwo i stronniczość ..... nie myślałem, że to kiedyś usłyszę....ale ja mierzę ludzi swoją, znacznie inną od Twojej miarą
UFO:
Usłyszałbyś to już wcześniej tylko ludzie albo z grzeczności a może bo tak są skonstruowani mówią o tym poza waszym gronem i piszą o tym na innych forach. Uwierzcie, że jest masa ludzi którzy nazywają was fetorianami ale gdy są obok was widzicie tylko ich uśmiechy.

Jak dla mnie to dobrze, ze kolejny S jest w przyszlym roku, bo po takich wiadomosciach to obrzydzenie mnie bierze i szkoda mi energii oraz zapalu na organizowanie kolejnej gry dla tzw kolegow (mam na mysli tych co za plecami obrzucaja nas blotem i nie maja odwagi pogadac wprost).
Pozdrawiam WSZYSTKICH z moich wakacji.
VII
Medyk
Consul

Postby Pakul » 08 Sep 2011, 09:22

Medyk wrote:Jak dla mnie to dobrze, ze kolejny S jest w przyszlym roku, bo po takich wiadomosciach to obrzydzenie mnie bierze i szkoda mi energii oraz zapalu na organizowanie kolejnej gry dla tzw kolegow (mam na mysli tych co za plecami obrzucaja nas blotem i nie maja odwagi pogadac wprost).
Pozdrawiam WSZYSTKICH z moich wakacji.

Ej, Medyk. to trochę tak i nie tak:) Generalnie ludzie są zadowoleni i to w znacznym stopniu. bo może coś komuś nie pasować, raz to, komu innemu tamto..., ale ogólnie jest OK.
to nie tak że ktoś rzuca "ktoś błotem", raczej chodzi o pomarudzenie na coś tam, lub jakieś wątpliwości, czasem nerwy. Fakt, że nie każdego stać żeby pogadać wprost, ale to taka nasza ludzka cecha, czasem może brakuje czasu, siły, okazji lub prozaicznie brak jakiegoś bardziej zażyłego kontaktu. bo my znamy się np, ile? z 8 lat, a są ludzie których znacie ze dwa lata widząc się dwa razy w roku.
nie każdy też zdaje sobie sprawę że zorganizować fajną imprezę to nie rezerwacja stolika tylko duuużo kombinowania.
My gadaliśmy chwilę przed i po, i chłopaki od Was sami czują że pewne pomysły się wypaliły już chyba.
Kij w mrowisko został wsadzony, ale naprawdę celem nie było obrażanie nikogo, tylko pobudzenie dyskusji, wyjaśnienie wątpliwości. A jesteśmy od początku z Wami i to naprawdę całym sercem jak to mawiają:)
Pakul

Postby [HADES]Gruby » 08 Sep 2011, 09:58

Pakul wrote: A jesteśmy od początku z Wami i to naprawdę całym sercem jak to mawiają:)

Proste. 8-)
Saltus : III, IV, V, VIII, IX, X, XI, XII, XIII, XIV , XV
Unit : 4, 6
[HADES]Gruby

Postby kasztan » 08 Sep 2011, 11:54

Czytam i nie wierze. Nazwę FRETORJANIE i FETORJANIE wymyśliłem ja a to, dlatego że jak Medyk powie o Qbry przyjechały to ja mu wtedy z uśmiechem na twarzy odpowiadam ( a fretorjanie wszyscy są), bo nazwa fetorjanie trochę mi nie pasowała, bo przekręcanie nazw drużyn poszło w stronę zwierząt np.COBRY- BOBRY
I cała ideologia
Image
kasztan

Postby OJCIEC » 08 Sep 2011, 22:35

Kasztan spoko - :-) znaczy sie ten tego, jezyk sie pląta :-)
tez tak mam jak musze po pol falaszki eee flaszki wymowic: stół z powyłamywanymi kulasami !

a tak na poważnie a znacie mnie troche i rzadko się skarżę na cokolwiek.
- jedno mnie bardzo zabolało na Saltku - SŁOWNICTWO !

Takich "kurew, chujów, pedałów, debilów, jebać ich matkojebców" - z ust pewnego gracza przy zdobywyaniu przez niego "P" przy torach dawno nie słyszałem.
Specjalnie po "polegnięciu" czekałem siedząc na linii z ręcznikiem aby z "szanownym kolegą" zamienić kilka słów (a buzowało we mnie okrutnie)

.... skończyło się tym, że dostałem jako TRUP serię po plecach z okrzykiem: "Spierdalaj stąd chuju jebany"

Przpraszam WAS WSZYSTKICH za te "nawiasy" .... ale B.... mi świadkiem - następnym razem KTOŚ TAKI wyląduje tam gdzie trzeba i ja mu w tym wybitnie pomogę.

Pax Vobiscum, Pax Humanum - Ave Idioten

OJCIEC
W każdej drużynie jest jedna osoba, która wie o co chodzi. Trzeba ją znaleźć i zastrzelić !
V
OJCIEC
Legat

Postby Magnes » 08 Sep 2011, 23:39

Medyk, nie spinaj się.

Pamiętaj:

"Dlaczego mieliby mi kadzić? Przecież i mnie, i im chodzi tylko o dobro naszego klubu. Szczerość to u nas norma."
:-)
Tak na początek cytat.
UFO chyba przesadził z tymi przypuszczeniami. Myślę, że chodziło mu o to, że każdy marudzi, że mu się nie podobało to czy tamto we własnym gronie, ale nie wypowiada tego na głos i robi się, że tak powiem rozdźwięk semantyczny. I myślę, że w tym UFO ma częściowo rację. Częściowo, bo wiele osób pisze jednak o tym co można by zmienić. Dwa lata temu nikt nie myślał o limicie kul. O samochodach. O łódce :-)

Na ten przykład - jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze do niezadowolenia - moim zdaniem gadżety są.... lekko niedopracowane. Taki eufemizm. NA VII za rakietę IRAZALA bym ukrzyżował. No kurde.... wyglądaliśmy jak brygada hydraulików idących po fajrancie na robotę.

Image

Ale ad rem. Trzeba też wziąć poprawkę, że każdy ma jakieś zastrzeżenia, ale za rok i tak spotykamy się w tym samym (w podobnym) gronie. Moim zdaniem jest to jedna z najciekawszych imprez paintballowych, którą spore grono osób żyje przez okrągły rok.
A to że część osób uważa, ze jak zwykle ONI wygrali, bo ONI mieli przekręcone markery, ONI nosili po 500 kul, ONI wycierali się i ONI generalnie oszukiwali.....
Ale ONI już tak mają... Ci ONI! :-)
Czasami jak czytam fora paintballowe to mam wątpliwości, ze piszą to 30 - 40 letni faceci z brzuszkiem i czuję się jak u mojego syna w podstawówce...

Fetorian uważam za zabawne. Podobnie jak Kubry i nie wyobrażam sobie, ze ktoś się za to obraża :-)
Sam wymyśliłem drużynę Bobrów ;-)
Swoją drogą - w tym roku przekręcanie nazw drużyn było na topie. Mnie rozwalił dialog na radiu (fonetycznie):
"jarhedzi poszli?",
"dżarhedzi nie jarhedzi"
"oj, co za różnica..."
"w sumie żadna, cobry"

Uśmiałem się jak norka. Waboo rulez :)))
Haiku na dziś:

postrzał z bliska
stłumione przekleństwo
zmełły wargi
Magnes
Rekrut

Postby Magnes » 08 Sep 2011, 23:49

OJCIEC wrote:Specjalnie po "polegnięciu" czekałem siedząc na linii z ręcznikiem aby z "szanownym kolegą" zamienić kilka słów (a buzowało we mnie okrutnie)

.... skończyło się tym, że dostałem jako TRUP serię po plecach z okrzykiem: "Spierdalaj stąd chuju jebany"

No i wyszło szydło z worka! To Ojciec zasłaniał! :)
Ja dostałem bo robiłem zdjęcia i im zasłaniałem, więc się nie dziw, że dostałeś, trupie.

Swoją drogą trzeba coś zrobić z trupami, które mają jakieś ociężałe zwłoki. Potem stają 2 m obok i dają kulki, potem szukają markera. potem wiąże buta ... a to psuje zabawę.
napiszcie w regulaminie, że trzeba NIEZWŁOCZNIE wstać i odejść, bo ludzie tego nie czają? Wyciągają ręcznik leżąc przez 5 minut, nie sygnalizując że dostali ręką i stąd takie nerwowe teksty. zwłaszcza jak leży kilku obok siebie - nie można strzelać i się czeka aż łaskawca przeniesie swoje zwłoki, albo strzela się bez sensu, jak gość już dostał marnując kulki.
Sam parę razy miałem taką sytuację.
Haiku na dziś:

postrzał z bliska
stłumione przekleństwo
zmełły wargi
Magnes
Rekrut

PreviousNext

Return to Saltus XII