Fotki i filmy SALTUS XI

Awatar użytkownika
szpargał
Legionista honorowy

Re: Fotki i filmy SALTUS XI

Post autor: szpargał » 12 cze 2011, 17:51

I widać, jak ciężko pracuje obsługa lotniska!

Awatar użytkownika
Milus

Post autor: Milus » 14 cze 2011, 14:24

Widać też, że trupy potrafią mówić ... i to całkiem nieźle, chyba że żona /dziewczyna chciała wiedzieć co się wtedy działo na lotnisku ;).

Awatar użytkownika
pet999
Kontakt:

Post autor: pet999 » 15 cze 2011, 08:16

Pewnie trup ustalał warunki przyjęcia do piekła. ;)
Pet

PBP [CzD]

Post autor: PBP [CzD] » 15 cze 2011, 18:00

a mogliby mi Panowie (Miluś i pet999) wskazać dokładnie o którym fragmencie filmu ta dyskusja się odbywa, bo jakoś sam nie mogę znaleźć - nie chodzi Wam chyba o Rybkę, który prosił "zabitych" o udanie się "do domu"
Black Tower Incorporated

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS » 15 cze 2011, 18:33

NI to chyb aten koles w namiocie na telefonie jak sądze
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA

Awatar użytkownika
szpargał
Legionista honorowy

Post autor: szpargał » 15 cze 2011, 20:19

2:35 (Rybka): Panowie zabici do domu!

:lol:

PBP [CzD]

Post autor: PBP [CzD] » 15 cze 2011, 23:08

FUGAS [HADES] pisze:NI to chyb aten koles w namiocie na telefonie jak sądze
a w moich oczach "ten koleś w namiocie" zamawia właśnie transport (tu chciałbym zwrócić uwagę na kartkę trzymaną przez niego i fakt iż siedzi przed stanowiskiem "dyspozytora lotów") ponieważ "zabici" nie grają więc nie mogą zamawiać lotów, nie widzę też na nim spłata ani ręcznika

mogę się mylić, dlatego poprosiłem o wskazanie co jest podstawą żartów na temat gadającego "trupa" jeśli jednak żarty te są wynikiem niedokładnej i pochopnej oceny to oczekuję od autorów ponownej analizy sprawy i odpowiedniego honorowego zachowania.
Black Tower Incorporated

Awatar użytkownika
marlbor

Post autor: marlbor » 16 cze 2011, 00:40

w imieniu kolesia który rozmawiał w namiocie przez telefon...

było dokładnie jak napisał PBP

i od razu chciałbym podziękować za zainteresowanie moją osobą :P
ps, Cieszę sie, że Ojciec zauważył że mam "parcie na szkło"
ps2. PBP jak mogłes mnie nie poznac... bolało:P
Dobrze posiedzieć przy Żubrze na Czarnej Wieży

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS » 16 cze 2011, 09:49

PBP [CzD] pisze:
FUGAS [HADES] pisze:NI to chyb aten koles w namiocie na telefonie jak sądze
a w moich oczach "ten koleś w namiocie" zamawia właśnie transport (tu chciałbym zwrócić uwagę na kartkę trzymaną przez niego i fakt iż siedzi przed stanowiskiem "dyspozytora lotów") ponieważ "zabici" nie grają więc nie mogą zamawiać lotów, nie widzę też na nim spłata ani ręcznika
No raczej trudno zamawiać transport na wrogim lotnisku (bo przecież o tym kto może zamawiać decydowała flaga)- chyba że kolejna przebitka na flage GB jest z zupełnie innego czasu a operator miał trochę przerwy w filmowaniu....

Nie mniej faktem jest że Lotnisko stało sie niczym wieża w Czerwonym Borze - jak nie wiadmo gdzie mozna postrzelac to ludzie walili na Lotnisko.

IMHO trochę zbyt duży akcent walk położyliśmy jako gracze na Lotnisku - to trochę zaburzyło udział reszty pola w walkach - może równiez dlatego że tam była szansa na transport....
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS » 16 cze 2011, 09:50

PBP [CzD] pisze: a w moich oczach "ten koleś w namiocie" zamawia właśnie transport (tu chciałbym zwrócić uwagę na kartkę trzymaną przez niego i fakt iż siedzi przed stanowiskiem "dyspozytora lotów") ponieważ "zabici" nie grają więc nie mogą zamawiać lotów, nie widzę też na nim spłata ani ręcznika
Faktycznie cos mówil o dostaniu ale przez kogoś innego więc to może naprowadziło na fałszywe tropy..

No raczej trudno zamawiać transport na wrogim lotnisku (bo przecież o tym kto może zamawiać decydowała flaga)- chyba że kolejna przebitka na flage GB jest z zupełnie innego czasu a operator miał trochę przerwy w filmowaniu....

Nie mniej faktem jest że Lotnisko stało sie niczym wieża w Czerwonym Borze - jak nie wiadmo gdzie mozna postrzelac to ludzie walili na Lotnisko.

IMHO trochę zbyt duży akcent walk położyliśmy jako gracze na Lotnisku - to trochę zaburzyło udział reszty pola w walkach - może równiez dlatego że tam była szansa na transport....[/quote]

Zablokowany