....i po Saltusie XI

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Re: ....i po Saltusie XI

Post autor: FUGAS » 03 cze 2011, 07:55

Benito trochę remisowo wychodzi ;) więc moze jakbyście przejazdem podrzucili trochę śmieci w miejsce HQ ARG i zrobili fotkę to by to przyspieszyło :lol:
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Post autor: Karok » 03 cze 2011, 10:14

Benito [FOKI] pisze:Panowie Pretorianie Szanowni :), czy coś już wiadomo odnośnie wyników SXI?
Wiadomo ;)

musimy jeszcze zastanowić się nad paroma kwestiami i wtedy ogłosimy ostatecznie
Acta, non verba
II

mac__gaver

Post autor: mac__gaver » 03 cze 2011, 10:20

Jakieś konkrety by się przydały ... ;) 8-) 8-) 8-)

Awatar użytkownika
Janek^
Legionista

Post autor: Janek^ » 03 cze 2011, 14:05

Podobno Karok czeka na konkrety codziennie sprawdzając stan swojego konta w Szwajcarii ;)
V

Awatar użytkownika
sirŻeli[Ż]

Post autor: sirŻeli[Ż] » 05 cze 2011, 09:54

Jakby można było wtrącić taką inną kwestię. Może to nie jest istotne ale fajnie by było wiedzieć jak się ukształtowała punktacja po Saltku?

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS » 05 cze 2011, 10:16

Hmmm czyzby Wasz sztab nie liczyl? Nasz sztab po piatkowym rozpoznaniu wszystkich punktow i ich punktacji za caly okres gry na biezaco wiedzial ile zdobylismy ile zdobyl przeciwnik i ile jest mozliwe do zdobycia - stad laska na lotnisku i W138 oraz W165 w sobote.
Tak wiec my swoja finalna punktacje bez kar i plusow ujemnych znamy od niedzieli wieczorem :) zreszta chyba jak zawsze wynik ma znaczenie tylko w trakcie gry a potem to chyba tylko po to żeby zagrzac fora do dyskusji :)
Ale oczywiscieoficjalne co nieco przydaloby się - chociazby po to żeby jak zawsze dac oficjalny start do rzucania się blotem i wylewania zolci na forum :(
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V

Awatar użytkownika
Medyk
Consul

Post autor: Medyk » 05 cze 2011, 10:31

Chłopaki jeszcze chwilunia.......wszyscy wkładać szampany do lodówki...i nie tylko :)
VII

Awatar użytkownika
rybka [czd]

Post autor: rybka [czd] » 06 cze 2011, 00:01

FUGAS [HADES] pisze:Ale oczywiscie oficjalne co nieco przydaloby się - chociazby po to żeby jak zawsze dac oficjalny start do rzucania się blotem i wylewania zolci na forum :(
Fugas przyjacielu, ostrzegasz przed rzucaniem się błotem a w swojej jednej wypowiedzi podważyłeś kompetencje naszego Sztabu, dowódców poszczególnych drużyn i łaskawie zauważyłeś że zdobyliśmy i utrzymaliśmy lotnisko tylko dlatego, że nam na to pozwoliliście. Otóż, uważam że się zagalopowałeś. Jak się nie ma nic do powiedzenia to lepiej się nie odzywać bo zaraz wyjdzie jak zwykle. Po tej edycji wszyscy są bardzo zadowoleni ogólną atmosferą jaka panowała podczas gry i zaraz po niej, a dodatkowym jej sukcesem jest właśnie to że nie ma zadymy która właśnie prowokujesz.

A my... nie damy się wciągnąć, nie damy :lol:
BT Inc.

Awatar użytkownika
FUGAS
Kontakt:

Post autor: FUGAS » 06 cze 2011, 07:22

rybka [czd] pisze: Fugas przyjacielu, ostrzegasz przed rzucaniem się błotem a w swojej jednej wypowiedzi podważyłeś kompetencje naszego Sztabu, dowódców poszczególnych drużyn i łaskawie zauważyłeś że zdobyliśmy i utrzymaliśmy lotnisko tylko dlatego, że nam na to pozwoliliście
Rybka przyjacielu - bardzo proszę przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedź - w żadnym razie nie podważam kompetencji Waszego Sztabu czy Dowódców Drużyn - bo każdy Sztab zasłużył na uznanie za wysiłek i prace włożoną w przygotowania i nadzór gry niezależnie od wyników - co najwyżej pochwaliłem naszych Sztabowców którzy na bieżąco korygowali nasze wojownicze zapędy ukierunkowując je na to co nam się opłaca.

Napisałem że z uwagi na wielość zadań różnice w ich punktacji oraz zmienne w czasie punktowanie PSów szalenie ważne było rozpoznanie i nieustanne liczenie tego co sie udało pozyskać i co jest jeszcze do pozyskania na polu gry i nasz Sztab robił to w mojej opinii wyśmienicie stąd przy okazji raczej wiemy czego spodziewać się w wynikach gry nie licząc extrasów od Orga :)

Wkładanie innych intencji w moją wypowiedź to tak jakby powiedzieć że Wasz gracz wzorowo wykonał zadanie Waszego Sztabu polegające na przyniesieniu nam do HQ kartki z napisem "Jebać Brytoli" - prawda że boli takie stwierdzenie.....

Ale ja się od niego odcinam bo znam Ciebie i Rotiva i wierzę że to po prostu jeden zapalczywy głupiec który chciał się wyróżnić swoim wątpliwym poczuciem humoru...

Lotnisko jak najbardziej zdobyliście w walce i nikt tego nikomu nie ujmuje bo było by to nie fair dla jego zdobywców - napisałem jedynie (prośba o powtórną lekturę) że nie walczyliśmy o jego odzyskanie podobnie jak o zdobycie W165 i W138 - nie licząc wyczynu Paulusa ;) i kilku ataków które miały za zadanie utrzymywać Waszą czujność i przekonanie że jesteśmy niedaleko.

Tak więc bez podtekstów i czytania między wierszami dla mnie na prawdę to była świetna edycja Saltusa a myślami juz jestem przy kolejnej ;)
Ostatnio zmieniony 06 cze 2011, 10:08 przez FUGAS, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Karok
Legat

Post autor: Karok » 06 cze 2011, 10:03

Spokojnie, dzisiaj wieczorem wyniki będą ogłoszone wraz z subiektywnym komentarzem ;)
Acta, non verba
II

Zablokowany