....i po Saltusie XI

Awatar użytkownika
skura
Kontakt:

....i po Saltusie XI

Post autor: skura » 22 maja 2011, 19:28

Chciałbym serdecznie podziękować za możliwość uczestniczenia w kolejnej edycji Saltusa. Było wspaniale, ekstra zabawa, super pogoda i klimat. Podziękowania dla:

- Pretorian - za zorganizowanie kolejnej udanej Imprezy i zaproszenie North Troopers na manewry
- Rotiva - za bardzo wysoki poziom ogarnięcia naszej strony, rzeczowość i bardzo przyjazny sposób prowadzenia gry
- ekipy Gryfa - za bardzo owocną i przyjemną wspólną działalność w plutonie Kojot
- Elitarnych - za integrację w piątek :lol:
- Moich Towarzyszy z North Troopers - za "podołanie" ;)
- Wszystkich walczących pod "słońcem Argentyny" - za całokształt i niezapomniane chwile na polu walki
- Brytyjczyków - za wysoko zawieszoną poprzeczkę - pozdrawiam szczególnie wszystkich walczących (Rico i Spółka) ok. 17 w sobotę o wzgórze 165 - przednia potyczka!

No i specjalne podziękowania dla MEGA FAJOWSKIEJ EKIPY Z RASTA BAZY LOTNICZEJ - tyle alkoholu nigdy na krzywusa jeszcze nie wypiłem (ahaaa - opijałem nie tylko Rasta-airów ale też innych Argentyńczyków w sobotni wieczór na lotnisku :P ). Dzięki temu jakoś przeżyłem tam noc w zimnie i wilgoci, bez "nocnego" szpeju :D

Przeszedłem 28,5 km, ze średnią prędkością 3,8 - taka stata z garniaka dla ciekawości.
Trochę fot - https://picasaweb.google.com/Skura1978/ ... KqlifOm7gE#

DO NASTĘPNEJ EDYCJI!!!!!
Saltus VII-XV

jacekb

Re: ....i po Saltusie XI

Post autor: jacekb » 22 maja 2011, 21:01

Świetna bitwa, Wielkie podziękowania dla Pretorków za organizację takiego świtnego wydarzenia... (śmigło to naprawdę trafiony pomysł, który trochę wspomagał logistyke :))

Oczywiście wielkie podziękowania dla Legionu Chotomów :) daliśmy radę, było na prawdę świetnie.
wielkie podziękowania dla zawodników Argentyny, potrafiliście na prawdę dać w kość

czekam na Saltusa XII :)

Awatar użytkownika
pet999
Kontakt:

Post autor: pet999 » 23 maja 2011, 07:21

Dzięki wszystkim za super zabawę. Pretorianom za świetną organizację, Argentyńczykom za nieustępliwość (szczególnie ekipie, która przyszła w niedzielę rano pod moździerz - trochę nas to rozruszało), kolegom Brytyjczykom za poświęcenie i wielkie zaangażowanie, które przy dość skąpych jak się okazało siłach pozwoliło na dotrzymanie kroku przeciwnikowi. Szczególne podziękowania dla Weza, który to wszystko ogarniał, choć tak bardzo staraliśmy się Mu przeszkadzać :mrgreen: . Szczególne podziękowania dla Fugasa za wprowadzania dużej mobilizacji po naszej stronie i za wspólną noc przy moździerzu (parówą zwanym) - do tej pory słyszę huk odpalanych pocisków. Mam nadzieję, że nie trafiliśmy żadnych kobiet i dzieci ;) . Jeszcze raz pozdrawiam i wielkie dzięki.
Pet

Awatar użytkownika
Janek^
Legionista

Post autor: Janek^ » 23 maja 2011, 08:20

Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników i przede wszystkim dla organizatorów za pomysły i czas poświęcony na organizację :) Jak zazwyczaj przez kilka dni udało się stworzyć atmosferę zupełnego oderwania od rzeczywistości i świetnej zabawy. Teren rzeczywiście nieźle dawał w kość - po tym następny Saltus mógłby się odbyć w Bieszczadach :) Z drugiej strony ze względu na rozległość terenu i lotnictwo (też przedni pomysł - współczuję pilotom, bo chyba zapotrzebowanie na lot "trochę" przerosło ich oczekiwania) gra była bardzo dynamiczna.
Wydaje mi się, że pomysł braku odznak sprawdził się bardzo dobrze i śmiało może być utrzymany na przyszłość. Podobnie bardzo dobry był pomysł 1 fat + loader - w kilku przypadkach okazywało się, że zdobycie punktu przy zbyt dużym zużyciu amunicji powodowało jego szybką utratę (przy okazji dziękuję wszystkim trafionym którzy podczas gry odsypywali mi swojej amunicji).
Czekamy na termin Saltusa XI i jeszcze raz dzięki wielkie :)

PS. Nie zdążyliśmy odebrać koszulek po Saltusie - do kogo się można zgłosić w tej sprawie?
V

Awatar użytkownika
kufel_wro
Kontakt:

Post autor: kufel_wro » 23 maja 2011, 08:32

Pretorkom jak i wszystkim graczom bardzo dziękuję za trzy dni niezapomnianych wrażeń i proszę o więcej :D
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015

Obrazek

Awatar użytkownika
wezu
Kontakt:

Post autor: wezu » 23 maja 2011, 08:36

na szybko

Hej
Dzięki wszystkim za wspaniałą grę.
Pretorianom oczywiście za organizacje.
Argentynie za dzielne stawianie czoła jednostkom Brytoli
Wszystkim Brytyjczykom za pełne zaangażowanie, super poświecenie, i co dla mnie najważniejsze grę do samego końca. Wykonywanie poleceń nie zawsze może zrozumiałych dla poszczególnych grup ale ważnych dla reszty.
Szczególne podziękowania dla Milusia, Waboo i innych za wsparcie i pomoc w ogarnięciu komunikacji i ludzi.
Dla szefów grup za wszystkie sugestie i uwagi do naszej strategii i pomoc przy szybkim jej modyfikowaniu w czasie gry.
I sorry za jak to nazywam darcie „ryja”
Legion-T
Saltus: III, IV, V, VI, VIII, IX, XI ,XII
Unit: 4,
wieczny Lamer ;)

Awatar użytkownika
[GRYF]Kowalsky

Post autor: [GRYF]Kowalsky » 23 maja 2011, 09:30

Hej!
serdeczne podziękowania w imieniu drużyny GRYF i moim własnym !
- Rotivowi i jego sztabowcom
- organizatorom za kolejny ciekawy scenariusz
- Skórze i North Troopersom za współpracę w ramach plutonu "Kojot"
- Rybce i wszystkim argentyńskim obrońcom lotniska
- wszystkim brytyjskim przeciwnikom i naszym argentyńskim towarzyszą broni.

Kolejny udany Saltus !

Awatar użytkownika
szpargał
Legionista honorowy

Post autor: szpargał » 23 maja 2011, 11:07

Janek^ pisze:[...] współczuję pilotom, bo chyba zapotrzebowanie na lot "trochę" przerosło ich oczekiwania
Dzięki. Może nie przerosło oczekiwania co troszkę rozczarowało. W zasadzie transport sprowadzał się do wożenia trupów do HQ a nie jak zamierzaliśmy do akcji bojowych. Jeśli w przyszłości zdecydujemy się ponownie użyć samochody, to wymusimy ograniczenia ilości lotów.
Ale generalnie jestem zadowolony: wszyscy pilnowali kwitów, nie protestowali jak wyganialiśmy ze świetlicy. Nie podoba mi się natomiast zostawianie syfu w samochodach (papierków, puszek, butelek) - jak widzicie takie zachowanie to zwróćcie uwagę.

Wykonaliśmy ponad 40 lotów, łącznie zrobiliśmy ponad 350km!

Awatar użytkownika
pet999
Kontakt:

Post autor: pet999 » 23 maja 2011, 12:29

Nie tyle może ograniczyć ilość przelotów co trasy przerzutowe dla każdej ze stron zrobić inne. Argentyna na kierunek Brytyjczyków i na odwrót. A może każdemu dać własne lotnisko - doszedłby jeszcze element nalotów na cudze lotnisko, co mogłoby je eliminować na pewien czas (kierowcy mieliby kiedy odpoczywać). Pod rozwagę.
Ostatnio zmieniony 23 maja 2011, 13:37 przez pet999, łącznie zmieniany 1 raz.
Pet

Awatar użytkownika
Tengu

Post autor: Tengu » 23 maja 2011, 13:17

W imieniu Black Side dziekuję bardzo wszystkim za swietną zabawe w waszym gronie. Do zobaczenia na kolejnej edycji.
Saltus X,XI,XII,XIII
Unit 06

Zablokowany