Zgubiono, znaleziono...

Awatar użytkownika
pet999
Kontakt:

Re: Zgubiono, znaleziono...

Post autor: pet999 » 24 maja 2011, 12:50

Niezłe jaja?!
Pet

waboo
Kontakt:

Post autor: waboo » 24 maja 2011, 12:51

emce pisze:
Pakul pisze:(...) A w czasie samej gry też trochę cywili się kręciło, najciekawsza to cała rodzina na motorkach i na każdym po 2-3 dzieciaki a tatuś w jednym ręku browar.

nie bronię tutaj nikogo, ale po prostu nie byliśmy sami w tym lesie:)
A propos cywili. W niedzielę po grze, okazało się, że trafiliśmy (ktoś z graczy) Panią z ośrodka w Rentynach. Pięknie dwa siniaki na obu bicepsach. Dobrze, że nie wyżej.
szkoda, że to teraz zgłaszacie dopiero bo kwas mógłby się zrobić z tego poważny

Awatar użytkownika
VojciechU
Kontakt:

Post autor: VojciechU » 24 maja 2011, 13:06

waboo pisze: szkoda, że to teraz zgłaszacie dopiero bo kwas mógłby się zrobić z tego poważny
Niestety niektórzy cywile sami się pchali w ogień walki. W piątek przy pierwszej wymianie ognia też trafiła się jakaś kobieta, która mimo ostrzeżeń i prób zatrzymania powiedziała, że ona tam idzie bo tu ją komary zjedzą...

Awatar użytkownika
szpargał
Legionista honorowy

Post autor: szpargał » 24 maja 2011, 13:17

A to nie znasz zasad ROE? :evil:
Co to w ogóle za tłumaczenie, że cywile sami pchali się pod lufy! Ty naciskasz spust i to Ty jesteś odpowiedzialny za skutki.

emce

Post autor: emce » 24 maja 2011, 13:20

waboo pisze: szkoda, że to teraz zgłaszacie dopiero bo kwas mógłby się zrobić z tego poważny
waboo - zobaczyliśmy to kiedy zeszliśmy po zakończeniu do Rentyn. Było nas paru, ale akurat mnie się Pani "przypucowała" skąd ma takie ładne siniaki jak mój (tak zresztą podejrzewaliśmy wszyscy wchodzący do sklepiku i patrząc na jej ręce). Przeprosiłem ją w imieniu wszystkich graczy, ostrzegłem "na przyszłość", ona nie miała pretensji, powiedziała iż sama jest sobie winna.
Nie zmienia to jednak faktu, że jeśli ktoś strzelał w obecności cywila, nawet jeśli koniecznie pchał się pod lufę i bardzo chciał przejść
VojciechU pisze:Niestety niektórzy cywile sami się pchali w ogień walki. W piątek przy pierwszej wymianie ognia też trafiła się jakaś kobieta, która mimo ostrzeżeń i prób zatrzymania powiedziała, że ona tam idzie bo tu ją komary zjedzą...
to wykazał się skrajną głupotą i pogwałcił podstawowe zasady bezpieczeństwa. W takim przypadku po prostu przerywa się grę.
Sam miałem z ARG taką akcję w sobotę przy lotnisku ok południa - dwie kobitki na spacerze, leciały sobie spokojnie drogą, wyluzowane, oglądające. Mimo, że sialiśmy, była przerwa w wymianie ognia, panie przeszły bezpiecznie obok. W piątek też mijaliśmy jedną kobitkę z kijkami, ale to był przemarsz bez kontaktu, więc siłą rzeczy obyło się bez ofiar.

Mówię o tym, żebyśmy pamiętali na przyszłość i uczulali wspógraczy na to, że nie jesteśmy sami w lesie. Powiem więcej - powinniśmy być w tym przypominaniu do bólu upierdliwi!

Awatar użytkownika
VojciechU
Kontakt:

Post autor: VojciechU » 24 maja 2011, 13:22

szpargał pisze:A to nie znasz zasad ROE? :evil:
Co to w ogóle za tłumaczenie, że cywile sami pchali się pod lufy! Ty naciskasz spust i to Ty jesteś odpowiedzialny za skutki.
A czy ja napisałem gdzieś, że wymiana ognia nadal trwała ?? Nie, więc nie dopowiadaj. Po haśle CYWIL wszyscy przestali więc graczom nie można niczego zarzucić. Zwracałem tylko uwagę, że zdarzali się postronni, którzy nie myśleli w ogóle, dlatego zawsze trzeba myśleć za siebie i za nich.

Awatar użytkownika
Wąż

Post autor: Wąż » 24 maja 2011, 15:43

Miejmy nadzieję, że babka nie będzie zgłaszała pretensji, bo sprawa może się kwalifikować do prokuratora ;(
Jednostka Taktyczna Zawsze Dynamiczna!

Pavulon

Post autor: Pavulon » 24 maja 2011, 19:39

[quote="Alex"]Znaleziono czarną butlę stalową HP, system DXS, czarny manometr.

Ja zgubiłem właśnie taką butle prawdopodobnie podczas wejścia na pole gry, w piątek, gdzieś w pobliżu HQ argentyny. Była nabita do 3000 psi.
Miałem ją przytroczone do plecaka i musiała wypaść.
ELITARNI

Awatar użytkownika
Długi
Kontakt:

Post autor: Długi » 24 maja 2011, 20:25

To nie postronni mają myśleć tylko gracz,
przecież Szpargał napisał wyraźnie - kto naciska sput - postronni czy Ty?
Cywile nie muszą nawet wiedzieć co co kaman, chodzą sobie po lesie bo mają do tego zasrane prawo.

Coś wam się w głowach w ogóle poprzewracało do góry nogami..
cywil ma myśleć.. dobre sobie
Obrazek

Awatar użytkownika
VojciechU
Kontakt:

Post autor: VojciechU » 24 maja 2011, 20:55

Długi pisze:To nie postronni mają myśleć tylko gracz,
przecież Szpargał napisał wyraźnie - kto naciska sput - postronni czy Ty?
Cywile nie muszą nawet wiedzieć co co kaman, chodzą sobie po lesie bo mają do tego zasrane prawo.
Coś wam się w głowach w ogóle poprzewracało do góry nogami..
cywil ma myśleć.. dobre sobie
Ale tu nie ma o czym dyskutować. Wiadomo, że to my odpowiadamy za bezpieczeństwo i tak jak napisałem wcześniej - sytuacja gdy pojawia się osoba postronna pojawiła się tylko lub aż dwa razy ale każdy momentalnie przestał strzelać - zachowanie wzorowe.
Pisząc post chciałem zwrócić uwagę na to, że nawet widząc 2 drużyny strzelające po obu stronach drogi i tak znajdzie się ktoś, kto może wejść w środek dlatego zawsze trzeba zachować 200% uwagi i rozsądku. Tyle z mojej strony. Pozdro.

Zablokowany