AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Awatar użytkownika
Janek^
Legionista
Posty: 1527
Rejestracja: 13 sty 2011, 21:57
Lokalizacja: Wa-wa

AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: Janek^ »

AEGIS: Special Operations odbędzie się w dniach 25-27 sierpnia 2017
Będzie to milsim o zasadach nawiązujących do BlackOps.
Więcej szczegółów wkrótce.
V

hofo
Posty: 14
Rejestracja: 11 sie 2014, 17:04
Lokalizacja: Olsztyn

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: hofo »

Ejo
Jak by się data zmieniła na inny weekend z chęcią przyjadę.
Niestety w ten podany wyżej odwiedzam inną imprezę.
pozdro i powodzenia!
Make love, not war...

-------
Friendly Fire - Olsztyn
RTO / Navigator

Awatar użytkownika
Kardyn
Posty: 149
Rejestracja: 28 lut 2013, 15:41
Lokalizacja: Wasilków

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: Kardyn »

Potwierdzam kolegę " hofo " . Nie da się terminu tydzień w jedną lub w drugą przełożyć ?
W tym czasie mają być manewry SPEC WARS , czyli reaktywacja Saltusa . Z tego co słyszę to spora grupa osób wybierze farbę , a nie groszek ;)
Uszczupli to składowo obie imprezy jak się ludzie podzielą tu i tu .
" RENEGACI "
Ride or Die

Awatar użytkownika
Medyk
Consul
Posty: 4351
Rejestracja: 10 sty 2011, 01:37

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: Medyk »

Saltus to Saltus.
Nasze manewry AEGIS SpecOps są oparte na zupełnie innym pomyśle gry....zaczerpniętym z Black-Opsa, z błogosławieństwem Sfory (przynajmniej tych z którymi rozmawialiśmy:)). Cała mechanika gry będzie absolutnie odmienna niż gry/manewry spotykane dotychczas. Tutaj albo gonisz, albo jesteś goniony. Systemy lokalizacji dla obu stron...i obu stronom mogą pomagać lub być ich zmorą. Pełna dowolność w sprzęcie, który zabierasz i który używasz. Misje będą bardzo wymagające dla wszystkich, dynamicznie zmieniające się co do czasu i miejsca. Saltus czy AEGIS to zupełnie coś innego od tego co chcemy tym razem zaproponować....dlatego staramy się, aby tak dobry pomysł kontynuować. Ja niestety byłem tylko na ostanim BO i do tej pory uważam, że były to jedne z najlepszych manewrów. Jeżeli ktoś szuka czegoś więcej i czegoś innego, innej jakości i pomysłów to napewno tutaj tego nie zabraknie.
VII

Awatar użytkownika
Kardyn
Posty: 149
Rejestracja: 28 lut 2013, 15:41
Lokalizacja: Wasilków

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: Kardyn »

Ja Cię w zupełności Medyk rozumiem , ale część ludzi tak jak ja chciałaby na dwie imprezy się wybrać .
Dlatego pytam czy termin SOP-u jest ostateczny ?
" RENEGACI "
Ride or Die

Awatar użytkownika
Zas
Legionista
Posty: 1923
Rejestracja: 15 lip 2013, 20:00

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: Zas »

Kardyn,

Od lat organizujemy imprezę w ostatni weekend sierpnia. Pod to idzie cała masa ustaleń. Mamy to zmienić, bo ktoś inny robi w tym terminie imprezę, tak?

Nie pozwól nam pomyśleć, że do Pretorków jedzie się tylko wtedy, gdy nie ma nic ciekawszego w kalendarzu. :D
III

Awatar użytkownika
Kardyn
Posty: 149
Rejestracja: 28 lut 2013, 15:41
Lokalizacja: Wasilków

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: Kardyn »

Zas spokojnie , ja to wszystko rozumiem , ale wiem że były saltusy gdzie termin się zmieniał , nie powiem Ci z jakich przyczyn bo nie pamiętam , ale była taka sytuacja .
Jeśli termin jest sztywny no to osobiście będę mocno się zastanawiał gdzie się wybrać , bo nie oceniam imprez puki się na nie nie wybiorę . Powielania poselskiego i bycia w kilku miejscach na raz jeszcze się nie nauczyłem :lol: :lol:
" RENEGACI "
Ride or Die

Awatar użytkownika
Karok
Legat
Posty: 2630
Rejestracja: 12 sty 2011, 10:50

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: Karok »

Walczymy o wspaniały teren na AEGIS SOP w podanym terminie więc zmiana nie wchodzi grę.
Acta, non verba
II

Awatar użytkownika
Zas
Legionista
Posty: 1923
Rejestracja: 15 lip 2013, 20:00

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: Zas »

Kardyn pisze: Powielania poselskiego i bycia w kilku miejscach na raz jeszcze się nie nauczyłem :lol: :lol:
Pierwszy, który opatentuje coś do bilokacji będzie obrzydliwie bogatym człowiekiem! :D

Zdarzało nam się przesunąć Saltusa jak była kolizja z Bożym Ciałem, co generowało długi weekend w sam raz do odpoczynku z rodzinami (i tu była wyraźna prośba całego środowiska).
Zdarzało się także, że ciekawy teren, który mieliśmy uzgodniony nagle (z różnych przyczyn) przestawał być dostępny "za pięć dwunasta".
To są szczególne okoliczności, na które albo nie mieliśmy wpływu, albo które dotyczyły wszystkich uczestników.

Konkurencyjna impreza paintballowa, ogłoszona w terminie, w którym my od lat robimy manewry, w naszym przekonaniu nie jest taką okolicznością. Nie my generujemy tę kolizję terminów i osobiście uważam, że to nie my powinniśmy rozważać szukanie innego terminu.
III

chrabcio
Posty: 42
Rejestracja: 01 cze 2012, 12:04
Lokalizacja: KREJSERS / BT Inc.

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: chrabcio »

Zas pisze:
Kardyn pisze:

Konkurencyjna impreza paintballowa, ogłoszona w terminie, w którym my od lat robimy manewry, w naszym przekonaniu nie jest taką okolicznością. Nie my generujemy tę kolizję terminów i osobiście uważam, że to nie my powinniśmy rozważać szukanie innego terminu.
Nie konkurencyjna bo na farbie :) - to impreza w odpowiedzi na chęć gry sporej części ludzi na farbie. Cytując klasyka na AEGISIE po niedzielnej porannej napierdzielance na rozstajnych drogach: "po..uj był ten groszek skoro znowu sami farbiarze na akcji :)"

Pytanie o termin to chyba bardziej troska kolegów o frekwencję bo 60% Aegisa to była farba...

Tym niemniej fajnie mieć wybór - obu imprezom życzę sukcesu frekwencyjnego.

Zablokowany