AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Awatar użytkownika
FUGAS
Posty: 1094
Rejestracja: 12 sty 2011, 13:41
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: FUGAS »

Wydaje się że impreza jest konkurencyjna o tyle że aspiruje o tych samych uczestników.
Ja mam wyjazd wakacyjny w sobotę więc raczej obie odpadają.

Ale jeśli wsłuchać się w głosy z parkingu to jeśli nawet 40 osób z AEGISA pójdzie do Siwego to pytanie jakie jest minimum do AEGIS SOP i czy starczy nowej krwi aby impreza się odbyła. No i ile SIwy ma jako minimum aby tamta się odbyła bo i koszty pewnie większe z pojazdami i resztą zapowiadanych fajerwerków.

U nas połowa OSY pójdzie pewnie na farbę (częśc z AEGISa i część która została w domu) drugą połowa której obojętny jest groszek czy farba (bo w obu worek zrzutowy może pełnić tą samą funkcję zaopatrzeniową ;) )będzie pewnie rozdwojona w sensie czy wybrać lojalność z resztą ekipy czy poznawać nowych graczy i nową formułę na AEGIS SOP.

Wielka szkoda że się Orgi nie dogadały - bo mogły być dwie fajne imprezy .... i przynajmniej na jednej bym był ;)

Żeby nie było że żadna nie dojdzie do skutku bo wszyscy by na tym stracili .....
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V,VI,VII,VIII
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA, GwO I,

Awatar użytkownika
OJCIEC
Legat
Posty: 1500
Rejestracja: 12 sty 2011, 09:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: OJCIEC »

To ja BĘDĘ OKRUTNY i powiem tak:

od 2004 roku ostatni tydzień sierpnia zawsze był NASZ (Pretorian) i niech sie nikt mi nie wpi...la w date !!!!


.... bo to jest tylko i wyłącznie czyste kure...two!
W każdej drużynie jest jedna osoba, która wie o co chodzi. Trzeba ją znaleźć i zastrzelić !
V

Awatar użytkownika
FUGAS
Posty: 1094
Rejestracja: 12 sty 2011, 13:41
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: FUGAS »

Więc tym bardziej dziwne że tak to jest skoro chłopaki bywali na Saltusach
Saltus: IV, V, VI, VII, VIII, IX, X,XI, XII, XIII, XIV,XV, XVI, XVII, XVIII, SXX, AEGIS II,III,IV,V,VI,VII,VIII
Unit: 3, 4, 5, 6, 7, MISJA, GwO I,

Awatar użytkownika
Medyk
Consul
Posty: 4351
Rejestracja: 10 sty 2011, 01:37

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: Medyk »

Panowie, powoli.....Siwy zadzwonił do mnie z pytaniem o datę naszej imprezy. Niestety nasz termin, dawno ogłoszony, kolidował z terminem udostępnienia lasów i poligonu Siwemu. Rozmowa koleżeńska zakończyła się tym, że spróbuje przesunąć termin o tydzień i ewentualnie zrobi to w formule farby.....by do końca nie torpedować naszej imprezy. Tak to zrozumiałem....a termin, co zrobić, dekretem nikt nikomu nie zabroni.
VII

Awatar użytkownika
Długi
Posty: 459
Rejestracja: 12 sty 2011, 10:16
Lokalizacja: Łomża [Cobra]
Kontakt:

Re: AEGIS: Special Operations - 25-27 sierpnia 2017

Post autor: Długi »

OJCIEC pisze:To ja BĘDĘ OKRUTNY i powiem tak:

od 2004 roku ostatni tydzień sierpnia zawsze był NASZ (Pretorian) i niech sie nikt mi nie wpi...la w date !!!!


.... bo to jest tylko i wyłącznie czyste kure...two!
Nigdy nie myślałem, że Ojciec będziesz orędownikiem PiS'owskiej ustawy o demonstracjach :)
a tu taka niespodzianka... ustrojowa :D
Obrazek

Zablokowany